Prekių katalogas

Klozetai ir unitazai

 • Tualeto klozetai arba unitazai su nuleidžiamu vandeniu yra naudojami jau daugiau kaip keturis šimtus metų. Per tą laiką šis santechnikos įrenginys buvo tobulinamas ir dabar turime galimybę rinktis iš įvairių modelių, kurie skiriasi savo forma, veikimo principu, medžiagomis iš kurių yra pagaminti ir netgi vandens nuleidimo būdais. Mūsų asortimente yra siūlomi itin kokybiški klozetai ir jų dangčiai. Tikimės, kad rasite būtent tą modelį, kuris labiausiai tiks Jūsų namams ir tarnaus daugelį metų.  

 •  

  Kokie būna klozetai?

  Nors iš pažiūros visi unitazai yra daugmaž vienodi, tarp jų yra nemažai pakankamai svarbių skirtumų, nuo kurių priklauso ne tik jų veikimas ir montavimas, bet ir pačių klozetų kainos. Pažvelkime atidžiau į tai, pagal kokius kriterijus dažniausiai yra skirstomi unitazai ir ši informacija tikrai pravers renkantis tinkamiausią modelį savo namams.

  Pirmas dalykas, kuris dažniausias yra pats akivaizdžiausias – tai tvirtinimo būdas. Čia yra išskiriami du pagrindiniai tipai: pastatomi ir pakabinami klozetai. Pirmas klozetų tipas yra montuojamas prie grindų, gan greitai ir nesudėtingai. Juos taip pat lengva demontuoti negadinant grindų dangos. Pakabinami unitazai, kaip galima suprasti iš jų pavadinimo yra tvirtinami prie sienos. Nors gali atrodyti, kad jie yra mažiau patvarūs nei pastatomi, tačiau tinkamai pritvirtinti, gali atlaikyti iki 400 kilogramų svorį. Be to, pakabinami modeliai labiau tinka mažesnėms patalpoms.

  Dar vienas akivaizdus skirtumas, kurį nesunkiai pastebėsite pažvelgę į skirtingus unitazo modelius tai bakelio tvirtinimas. Čia taip pat galima išskirti dvi pagrindines prietaisų rūšis: kombinuotas – sujungtas kartu su klozetu ir atskirus. Kombinuoti modeliai yra labiau kuriami pastatomiems unitazams. Tai gerokai palengvina montavimo darbus ir leidžia statyti unitazą bet kokiu atstumu nuo sienos, nes bakelis tarnauja dar kaip savotiška atrama, kuri atstoja sienelę. Atskiruose modeliuose bakelis gali būti paslėptas sienoje, pakabinamas virš prietaiso (tačiau toks variantas yra gana retas).

  Pagal unitazo dubens formą, dažniausiai pasitaikantys variantai yra: apvalūs, pailgi ir pailgi kompaktiški klozetai. Tai nėra tik dizainerių sprendimai, nes nuo jų nemaža dalimi priklauso unitazo švara. Tam įtakos turi ir vandens nuleidimo sistema. Čia galima taip pat išskirti du pagrindinius tipus: nuplaunami unitazai ir išplaunami. Pastarieji dar vadinami klozetai su apiplovimo funkcija. Juose, nuleidus vandenį, jis yra nukreipiamas kraštais pagal visą dubens plotą ir taip išplauna net ir tolimiausias zonas. Tuo negalima pasakyti apie tiesiog nuplaunamus unitazus, tad čia teks daugiau dėmesio skirti papildomam valymui ir švaros užtikrinimui.

   

  Kaip išsirinkti tinkamą klozetą?

  Renkantis unitazą savo namams, vartotojai dažnai kreipia dėmesį į jų išvaizdą ir pamiršta apie kitas savybes, kurios gali būti pakankamai svarbios. Aišku, dizainas neabejotinai turi būti įvertintas, nes neretai tualete nėra jokių kitų prietaisų ar baldų, todėl klozetas neretai tampa pagrindiniu interjero akcentu. Visgi rekomenduojame pradėti paieškas nuo sprendimo kokiu būdu bus tvirtinama santechnika.

  Didesnių patalpų savininkai gali iš esmės svarstyti bet kurį variantą ir labiau kreipti dėmesį į kitus veiksnius. Mažesniems tualetams pasirinkimo šiek tiek mažiau ir tai savotiškai palengviną darbą. Taip pat atkreipkite dėmesį į gamintojus, nes kokybiški klozetai tai ne tik garsus vardas, bet ir garantijos, kad reikalui esant visada galėsite rasti jiems dangčius ar kitas reikiamas dalis. Ne mažiau svarbios, renkantis santechniką, yra ir klozetų kainos, dėl to rekomenduojame į juos žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją, patogesniam gyvenimui, kuri tarnaus ne vienerius metus ir taip, net ir brangesni modeliai neiškris iš svarstomų variantų sąrašo.

   

  Kokį klozetą rinktis – pastatomą ar pakabinamą?

  Prieš renkantis klozetą, svarbu nuspręsti kokį jo tipą pasirinkti – pastatomą ar pakabinamą klozetą. Nors tiek vienas, tiek kitas atlieka tą pačią funkciją, tačiau yra skirtingi savo tipu, montavimo galimybėmis, todėl pateiksime jų skirtumus ir privalumus, kad pasirinkimas būtų kuo paprastesnis ir lengvesnis, o rezultatu netektų nusivilti.

   

  PASTATOMAS KLOZETAS

  Montavimas ir funkcionalumas – pastatomi klozetai lyginant su pakabinamais klozetais turi pranašumą montavimo etape. Pastatomas klozetas yra jungiamas į grindis ar sieną, jo įrengimui nereikia rūpintis papildomais rėmais, todėl jo montavimas yra kur kas lengvesnis ir greitesnis nei pakabinamo klozeto. Nors vizualiai pastatomas klozetas užima kiek daugiau vietos, nei pakabinamas, tačiau dėl to neverta nerimauti turintiems erdvesnį vonios kambarį. Šiuo metu asortimente siūlomi pastatomi klozetai išsiskiria savo moderniu, šiuolaikišku dizainu, kurį puikiai priderinsite prie bendro vonios kambario interjero. O asortimente rasite net ir išskirtinių formų bei spalvų klozetus, kurie neabejotinai taps išskirtiniu akcentu vonios kambaryje.

  Vienas iš nedidelių pastatomo klozeto trūkumų – jo priežiūra. Pastatomi klozetai reikalauja kiek daugiau priežiūros, nes pats klozetas įrengtas iki pat grindų, taip pat jis turi tvirtinimo siūles, kuriose kaupiasi įvairūs nešvarumai, tad tokio tipo klozeto valymas pareikalauja kiek daugiau laiko bei kruopštumo.

   

  PAKABINAMAS KLOZETAS

  Montavimas ir funkcionalumas – nors pakabinami klozetai atrodo šiuolaikiškiau, estetiškiau, užima mažiau vietos, puikiai tinka mažesniame vonios kambaryje, tačiau lyginant su pastatomais klozetais, didesniu iššūkiu tampa jų montavimas. Pakabinami klozetai yra montuojami ant sienos, o jų bakelis paslėptas sienos viduje. Labai svarbu žinoti, kad pakabinamo klozeto įrengimo darbai turėtų būti atliekami dar pirmoje vonios kambario įrengimo stadijoje, kai nėra atlikti apdailos darbai. Taip pat montuojant pakabinamą klozetą yra reikalingi papildomi rėmai, tad pakabinamo klozeto montavimo darbai yra šiek tiek ilgesni bei sudėtingesni. Visgi montavimo iššūkius atperka bendras vaizdas vonios kambaryje. Pakabinami klozetai yra įvairių dydžių bei dizaino, tad platus asortimentas leis priderinti klozetą prie bendro visos vonios kambario interjero ir leis džiaugtis galutinius rezultatu.

  Taip pat vienas iš pakabinamų klozetų privalumų – jų priežiūrą. Pakabinamo klozeto priežiūra yra lengvesnė ir greitesnė, nes nėra jokių į grindis įleistų dalių, taip pat tvirtinimo siūlių, kuriose linkę kauptis nešvarumai, kurie pareikalauja ilgesnio ir kruopštesnio valymo.

   

  Kodėl verta pirkti Muresta.lt?

  Šiandien rinkoje prekiaujama itin modernaus dizaino vonios įranga. Ne išimtis ir klozetai bei unitazai – išskirtinio skonio klientams siūlomi ne tik tradiciniai variantai, kaip apvalus pastatomas unitazas, bet ir pakabinamas ar kvadrato formos klozetas. Šioje prekių kategorijoje pristatomi tiek šiuolaikiški pakabinami, tiek laiko patikrinti pastatomi tualetai.

  Kataloge yra vairaus dizaino, dydžio ir skirtingų montavimų tipų - pakabinami ir pastatomi unitazai. Šiuolaikiško dizaino klozetai gali būti netgi spalvoti. Pakabinami klozetai itin populiarūs tarp žmonių, kurie stengiasi WC kambario valymą padaryti kuo paprastesnį ir greitesnį. Visgi ir statomas klozetas nebesukels jums didesnio vargo - šiuolaikinių tualeto gaminių dizainas kuriamas specialiai taip, kad juos prižiūrėti ir valyti būtų lengva. Klozetų kainos bus priimtinos įvairių galimybių pirkėjams, be to, visuomet turime prekių, kurioms yra taikoma akcija, tad norimą modelį galite įsigyti pigiau. Išsirinkti ir užsisakyti reikiamų savybių prekę jums priimtina kaina galite internetu arba atvykę į mūsų saloną Vilniuje.

  Savo klientams konkurencinga kaina siūlome įsigyti tik patikimų Lietuvos ir užsienio gamintojų produkciją, vertinamą už nepriekaištingą prekių kokybę, šiuolaikiškus dizaino sprendimus ir vonios įrangos ilgaamžiškumą.