Prekių katalogas

Kapsuliniai kavos aparatai

 • Kavos aparatas NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S EDG 226.W iš De’Longhi
  Kodas: EDG226W

  Automatinis, itin kompaktiškas kapsulinis kavos aparatas NESCAFÉ® Dolce Gusto® buvo kuriamas pasitelkiant kūrybiškumą ir paprastumą. Kavos aparatas turi įdiegtą XL dydžio porciją, kad galėtumėte paruošti kavą tiesiai į savo gertuvę. Rinkitės iš daugiau nei 30 gėrimų, tiek karštų, tiek šaltų, ir gaminkite profesionaliai paruoštą kavą (kavos aparatas turi net 15 barų maksimalų slėgį!). Hermetiškai sandariose Dolce Gusto kapsulėse kava išlieka šviežia ir aromatinga, todėl kas kartą galite mėgautis aromatų gausa ir gelme. Tereikia įdėti kapsulę, pasirinkti porcijos dydį ir mėgautis! 

  7000 
  7590  Sutaupykite 590 
  Kavos aparatas Nespresso Pixie Dark Red
  Kodas: 7630311537204

  Kavos aparatas Nespresso „Pixie“ sukurtas tiems, kurie kavai ir dizainui kelia aukščiausius reikalavimus. Dizainerių sukurtas pramoninio stiliaus kavos aparatas taps ne tik išskirtine detale jūsų namuose, bet ir paruoš aromatingą espresso, padengtą aksomine crema. Kavos aparate įrengto aukšto slėgio siurblio ir greito pakaitinimo sistemos dėka, kava bus paruošiama vos per keletą sekundžių. Vos vieno mygtuko paspaudimu galėsite pasiruošti savo mėgstamą espresso ar lungo kavą.

  14050 
  14550  Sutaupykite 500 
  Kavos aparatas Nespresso Inissia Black
  Kodas: 7630477854474

  Nespresso kavos aparatai naudoja unikalią nespresso sistemą, kuri užtikrina, jog pasiruoštumėte savo mėgstamiausius gėrimus ypač patogiai. Mėgaukitės sodraus skonio kavos puodeliu su Nespresso! 

  9900