Prekių katalogas

Trimeriai, krūmapjovės, lapų pūstuvai

 • Kurį trimerį rinktis?

  Elektrinė, akumuliatorinė, benzininė krūmapjovė ar trimeris tikro sodininko įrankis. Patogus naudojimas, ganėtinai lengvas ir gali rinktis iš įvairaus pjovimo pločio. Platus pasirinkimas tikras galvos skausmas. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

  Vejos trimeriai skirti užbaigti darbus po žolės pjovimo, apdailinti krūmėlius ar vietas aplink medžius. Krūmapjovės galingesnis įrenginys, skirtas naikinti didesnes žoles, piktžoles, krūmokšnius. Kärcher bei kiti gamintojai siūlo kokybiškus įrankius tiek pradedančiajam tiek užkietėjusiam sodininkui. Reiktų įsivertinti, kokius plotus ketinate prižiūrėti ir kam konkrečiai planuojate prietaisą naudoti. Prietaisų varikliai skirstomi į elektrinius, akumuliatorinius bei benzininius.

  Akumuliatoriniai patiks tiems, kurie ieško tylaus, belaidžio įrankio vejos pakraščiams apdailinti. Idealiai tinka mažiems ir vidutiniams sodams. Pakrauto akumuliatoriaus užteks apie 1 val. laiko.
  Elektriniai pasižymi lengvumu, ekologiški, tylūs ir kompaktiški įrankiai, sukurti pjauti mažuose plotuose, netoliese esant elektros šaltiniui. Tinka mažiems plotams.
  Benzininius galite rinktis pagal galingumą, dizainą bei pjovimo būdą. Idealiai tinka vidutiniams ir didesniems sodams ar pievoms pjauti.

  Benzininė krūmapjovė pasižymi patogumu ir galingumu. Nereikia sukti galvos kur įjungti laidą ar bijoti, jog išsikraus akumuliatorius. Galingos ir įveikiančios didžiausius krūmynus ar aukštą žolę. Prieš įsigyjant reiktų atsižvelgti į variklio pateiktus kilovatus. Kuo daugiau tuo galingesnis. O jei toks dydis nenurodytas, tuomet atkreipkite dėmesį į variklio tūrį. 20–30 kubinių centimetrų turintis variklis laikomas mažo arba vidutinio galingumo. Jei tūris artimas 40 kubinių centimetrų - galingas.

  Mūsų asortimente rasite žinomų ženklų tokių kaip: „Kärcher“, „Bosch“, „AL-KO“, „FlexoTRIM“, „Tonino Lamborghini“ produktus. Išsirinkti ir įsigyti normą prekę galite mūsų salone Ukmergės g. 285 Vilniuje arba svetainėje www.muresta.lt.
   

  krumapjoves