Prekių katalogas

Kaitinimo elementai ir valdikliai

 • PASTABA: kvadratiniams valdikliams (KTX-1, KTX-2, KTX-3, KTX-4) papildomai įsigykite SPLIT teną, o apvalūs (MOA, MEG) jau su juo - papildomai nereikia užsakyti.

 • Kaitinimo elementai ir valdikliai

  Įrenginėjant šildymo sistemą, nemažai dvejonių kyla dėl rankšluosčių džiovintuvų, dar vadinamų gyvatukais. Pajungiant juos prie centrinės s sistemos, reiškia, kad naudotis galėsite tik šildymo sezono metu, o todėl reikalingas alternatyvus sprendimas. Toks egzistuoja – tai elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, kuriuos galima naudoti tada kai atsiranda poreikis, nepriklausomai nuo to ar veikia šildymo katilas. Be pačio džiovintuvo, šioje nedidelėje sistemoje yra dar keli svarbus elementai, be kurių veikimas yra neįmanomas. Pagrindiniai elektrinių rankšluosčių džiovintuvų elementai yra kaitinimo elementai dar vadinami tenais ir jų valdikliai, arba tiesiog gyvatuko termostatai. Pastarieji gali skirtis savo forma, funkcijomis ir tokiomis techninėmis savybėmis kaip apsauga nuo užšalimo, nustatomos temperatūros tikslumas ir jos reguliavimo ribos.

  Šioje katalogo kategorijoje yra visi jums reikalingi kaitinimo vandeniui elementai, tenai. Elementų pajungimo laidas gali būti spiralinis su šakute (standartinis variantas) arba tiesus laidas be šakutės. Kaitinimo elementai yra lengvai montuojami ir naudojami. Kaitinimo elementas gali turėti apsaugą nuo užšalimo - kai vandens temperatūra krenta žemiau 5-7 laipsnių, kaitinimo elementas gyvatukui automatiškai pradeda jį šildyti. Elementai gal būti turėti lygių šildymo intensyvumą. Gyvatuko termostatas su tenu skirti montuoti į rankšluosčių džiovintuvus, gyvatukus, vonios radiatorius uždarose šildymo sistemose. Kai kurie tenai turi skaitmeninį indikatorių, kuris rodo nustatytą temperatūrą bei kaitinimo elemento būklę. Užsisakyti kaitinimo elementus jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone.
   

  Kam reikalingi tenai?

  Tenai – tai vieni iš svarbiausių elektrinių rankšluosčių džiovintuvų dalys, be kurių jų veikimas yra neįmanomas. Pagrindiniai elektrinių rankšluosčių džiovintuvų elementai yra kaitinimo elementai dar vadinami tenais ir jų valdikliai, arba tiesiog gyvatuko termostatai.

  Kaitinimo elementai ir valdikliai – kiek trunka pristatymas?

  Jeigu prekė turime sandėlyje, jis Jus pasieks per 2-3 darbo dienas.