Prekių katalogas

Ketaus vonios

 • Ketinė vonia Roca Continental 170 cm
  Kodas: A212911001/išpardavimas
  49900
  66960 - 83790
  58270 - 68820
 • Ketinės vonios yra sunkesnės ir tvirtesnės nei plieninės. Jose vanduo lėčiau atšąla dėl storesnių šilumos nepraleidžiančių sienelių. Joms sumontuoti reikės specialisto pagalbos, nes ketinės vonios yra palyginti sunkios, tačiau tvirta vonios konstrukcija užtikrina jos ilgaamžiškumą. Kai kurioms šiuolaikinėms ketaus vonioms suteikiama iki 30 metų garantija. Ketinės vonios gali būti montuojamos arba laisvai statomos. Prie laisvai pastatytos ketinės vonios gali būti montuojamos įvairaus dizaino kojos, kurios panorus suteiks voniai prabangos įspūdį. Šiuolaikinės ketaus vonios yra gaminamos plonesnėmis sienelėmis nei tos, kurias esate įpratę matyti senuose daugiabučiuose. Taip pat jų emalio sluoksnis būna storesnis nei anksčiau, tad yra glotnesnis ir nerūdijantis. Užsisakyti vonią jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone.

  Kuo pasižymi ketinės vonios?

  Ketinės vonios yra sunkesnės ir tvirtesnės nei plieninės. Jose vanduo atšala lėčiau dėl storesnių šilumos nepraleidžiančių sienelių. Tokioms vonioms sumontuoti reikės specialisto pagalbos, nes jos yra pakankamai sunkios, tačiau tvirta konstrukcija užtikrina vonios ilgaamžiškumą. Šiuolaikinėms ketaus vonioms yra suteikiama iki 30 metų garantija. Šiuolaikinės ketaus vonios yra gaminamos plonesnėmis sienelėmis nei tos, kurias esate įpratę matyti senuose daugiabučiuose. Taip pat jų emalio sluoksnis būna storesnis nei anksčiau, tad yra glotnesnis ir nerūdijantis.

  Ketaus vonios – kiek trunka pristatymas?

  Užsisakyti vonią jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone. Jeigu prekę turime sandėlyje ją gausite per 2-3 darbo dienas.