Prekių katalogas

Visuomeninėms patalpoms

 •  

    

 • Patogūs ir stilingi vonios kambario sprendimai, vonios baldai ir kiti vonios aksesuarai yra svarbūs ne tik privačiose namų erdvėse. Tai taip pat aktualu ir biurams, viešbučiams bei kitoms viešosioms įstaigoms, kurioms itin svarbi yra kokybė ir įrangos ilgaamžiškumas.

  Įranga verslui

  Mes siūlome itin aukštos kokybės įrangą verslui, jų darbuotojams bei paslaugų vartotojams. Bendradarbiaujame su vienais geriausių vonios kambario bei viešųjų tualetų ir ne tik įrangos gamintojais bei platintojais, savo gaminius tiekiančiais įvairių sričių sektoriams tarptautinėse rinkose. Esame oficialūs pagrindinių mūsų tiekėjų „Faneco“ bei „Inda“ atstovai Lietuvoje, kurių gaminiais aprūpiname visų sričių infrastruktūros, pramonės ir kitus objektus.

  Asortimente rasite skysto muilo dozatorius, taip pat ir popierinių rankšluosčių laikikliai, tualetinio popieriaus laikikliai (dozatoriai) bei rankų džiovintuvai. Be šių, galite įsigyti taip pat aukštos kokybės ir visus saugumo standartus atitinkančią tualeto įrangą neįgaliesiems bei montuojamas kūdikių vystymo lentas. Ir, žinoma, daugelį kitų vonios kambario aksesuarų.

  Mūsų parduodama įranga naudojama daugelyje prekybos bei gastronomijos centrų, svetingumo bei sveikatos priežiūros, švietimo, kultūros įstaigose bei biuruose. Visai nesvarbu, ar tai visuomeninės paskirties objektai, ugdymo įstaigos, privataus verslo ar vietos valdžios administracijos biurai. Be profesionalios vonios ir tualetų įrangos neįsivaizduojami oro uostai, autobusų bei traukinių stotys, viešbučiai, gydymo įstaigos bei sveikatinimo centrai. Įranga verslui aprūpiname muziejus, teatrus bei bibliotekas, restoranų virtuves bei degalinių bendro naudojimo tualetus.

  FANECO – profesionalūs viešųjų tualetų įrangos sprendimai

  Sukaupta ilgametė tarptautinė patirtis ir modernus bei atsakingas požiūris, leidžia gamintojui orientuotis į maksimalų klientų aptarnavimą, gaminių kokybę bei patogumą. Tai tuo pačiu užtikrina ne tik aukščiausią gaminių kokybę, bet ir siūlomų produktų asortimento įvairovę nuo ekonominių iki itin prestižiškai atrodančių gaminių.

  Gamintojo nuolatinės investicijos į technologinius procesus leidžia pasiūlyti specialias produktų linijas, pritaikytas net ir sudėtingiausius poreikius turintiems klientams bei komerciniams partneriams. Net keletas skirtingų produktų linijų, priklausomai nuo gaminiams naudojamų medžiagų tipo ir kuriamo dizaino, leidžia sukurti kiekvienam prieinamą gaminį, geriausiai atitinkantį kainos ir kokybės santykį.

  Vadinamajai ekonominei bei optimaliai linijai yra naudojamas ABS baltos spalvos plastikas bei matinis nerūdijantis plienas. Sveikatos priežiūros įstaigoms skirti gaminiai gaminami iš baltojo anglinio plieno. Šių gaminių asortimente dominuoja balta spalva, skaidrios ar atlasinės detalės, kai kurie modeliai gali būti elegantiškos juodos spalvos.

  Gaminiai dažniausiai pasirenkami viešojo naudojimo vonios kambariams ar tualetams, ugdymo įstaigoms – ten, kur prioritetas yra estetika ir ekonomiškumas. Paprastas, tačiau nenuobodus dizainas, patogus naudojimas bei puikus kainos ir kokybės santykis užtikrina sklandų naudojimą itin dideliems srautams.

  Prestižinė ir „Perfect“ gaminių linija išsiskiria ne tik aukštos kokybės gaminiais, bet ir originaliu tobulai tiksliu dizainu. Tai prabangiai atrodantys elegantiški produktai, gaminami iš šlifuoto arba poliruoto nerūdijančio plieno bei polikarbonato. Šių serijų gaminiai puošia SPA centrų, prabangių viešbučių bei privačių klinikų vonios kambarius bei tualetus.    

  INDA – itališki vonios kambario sprendimai 

  Daugiau nei 75 metus kuriami vonios kambario aksesuarai puikiausiai atitinka ne tik nuolatos besikeičiančius vartotojų poreikius, bet ir jų skonį. Šiandien tai – viena tvirčiausių lyderių tarptautinėje vonios kambario pramonės rinkoje.  

  Kūryba, originalumas ir ypatinga elegancija yra pagrindiniai gamintojo dizaino bruožai, pradedant klasika ir baigiant itin madingais, bet nepaprastai universaliais produktais. Puikiai derantys vonios aksesuarai, visapusiškai išpildo prabanga ir elegancija dvelkiančio vonios kambario interjero idėją bet kokios paskirties vonios kambaryje. Šie gaminiai taip pat idealiai tinka SPA centrams, prabangiems viešbučiams bei privačių namų vonios kambariams bei tualetams. 

  Didelis dėmesys kokybei ir nuolatinės technologinės gamybos inovacijos – tai aukščiausios kokybės garantas. Visa tai leidžia sukurti platų dizaino ir spalvų asortimentą, o kruopščiai atrenkamos aukščiausios klasės žaliavos užtikrina gaminių patikimumą ir ilgaamžiškumą. Todėl visi gaminiai turi tarptautinį ISO 9001 kokybės sertifikatą bei atitinka visus ES gaminiams keliamus reikalavimus.  

  Klientų aptarnavimas 

  Mes savo klientams teikiame kokybiškus produktus, susijusius su viešųjų tualetų įrangos sritimi. Mūsų klientai yra nuo architektų iki įrangos montuotojų bei individualių klientų. Teikiame profesionalias konsultacijas bei patarimus, renkantis ir pritaikant produktus, geriausiai atitinkančius kiekvieno kliento poreikius ir finansines galimybes.  

  Teikiame visapusišką aptarnavimą nuo komercinio pasiūlymo parengimo iki produktų pristatymo į užsakovo vietą. Mūsų įmonė daugelį produktų turi savo sandėlyje, o patikimi logistikos partneriai garantuoja greitą ir savalaikį užsakomų gaminių pristatymą.  

  Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje Ukmergės g. 285, Vilniuje ar susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu.