Prekių katalogas

Sulčiaspaudės

  • Aresa AR-2503
    Kodas: AR00041
    1656 
    2650 
    3290  Sutaupykite 640 
    Sulčiaspaudė MAESTRO MR-1030
    Kodas: 4820177143036
    4200 
    Sulčiaspaudė Smeg citrusiniams vaisiams
    Kodas: Sulčiaspaudė Smeg
    16400 
  •  

    Kurią sulčiaspaudę rinktis?

    Jeigu vertinat natūralumą ir šviežumą Jūsų namuose tikrai pravers sulčiaspaudė. Šviežių vaisių ar daržovių sultimis galima mėgautis kasdien – funkcionalios ir kokybiškos sulčiaspaudės leis paruošti mėgstamą gėrimą vos per kelias minutes. Ergonomiškas jų dizainas ir spalvų įvairovė užtikrins, jog šis prietaisas dailiai atrodys virtuvėje, o gausus asortimentas suteiks galimybę išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį modelį. Rinkitės iš Caso, Smeg, Philips, Camry, Braun ir kitų gamintojų. Įsigykite tobulą sulčiaspaudę jau dabar!
    Sulčiaspaudės gali būti rankinės, išcentrinės ir lėtaeigės:

    • Rankinė sulčiaspaudė yra geras pasirinkimas norint spausti sultis iš želmenų, žolelių ir vaisių. Tokia sulčiaspaudė nekelia triukšmo ir ją lengva išplauti.
    • Išcentrinė sulčiaspaudė yra dažniausias vartotojų pasirinkimas. Ji veikia greitai ir ją paprasta prižiūrėti. Tačiau išcentrinė sulčiaspaudė kelia daug triukšmo ir nėra tinkama spausti sultims iš želmenų ir žolelių. Tokia sulčiaspaudė sultyse palieka mažiau vitaminų, nes sulčių spaudimo mechanizmas greitai įkaista.
    • Lėtaeigės sulčiaspaudės gali būti vieno arba dviejų sraigtų. Šios sulčiaspaudės išspaudžia minkštimą iki paskutinio lašo, veikia tyliai, yra tinkamos spausti sultis iš žalumynų ir kietų vaisių ar netgi gaminti riešutų pieną, tačiau yra lėtesnės. Spaudžiant sultis vaisiai ar daržovės išsaugos visus naudingus mineralus ir vitaminus, tad gerdami tokias sultis, galėsite pasirūpinti tiek savo, tiek kitų namiškių sveikata. Tokios sulčiaspaudės minusas tai priežiūra, ji yra sunkiai valoma, nes turi daug smulkių detalių.

    Renkantis sulčiaspaudę, reikia atsiminti, kad jos nėra universalios – reikia apgalvoti, kokias sultis norėsite spausti, ar Jums svarbus prietaiso keliamas triukšmas ir kiti faktoriai. Tik tuomet galėsite išsirinkti savo poreikius geriausiai atitiksiantį įrenginį.

     

    Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulčiaspaudę?

    Renkantis sulčiaspaudę, reikia atsiminti, kad jos nėra universalios – reikia apgalvoti, kokias sultis norėsite spausti, ar Jums svarbus prietaiso keliamas triukšmas ir kiti faktoriai. Tik tuomet galėsite išsirinkti savo poreikius geriausiai atitiksiantį įrenginį. Pagrindiniai kriterijai į ką verta atkreipti dėmesį renkantis sulčiaspaudę:

    • Sulčiaspaudės galia – vienas iš esminių kriterijų, nuo kurio priklauso kaip greitai ir efektyviai sulčiaspaudė galės spausti sultis. Įprastai sulčiaspaudžių galia prasideda nuo 150W, tai kompaktiškos, vidutinio galingumo sulčiaspaudės, kurių pakaks naudojimui namuose, savo reikmėms. Visgi jeigu sultis spaudžiate dažnai, didesniais kiekiais, bei norite sultis išsispausti kur kas greičiau ir efektyviau, verta pasidairyti galingesnio įrenginio.
    • Padavimo anga – kuo ši anga bus didesnė, tuo daugiau vaisių į ją sudėsite ir išspausite daugiau sulčių. Tai aktualus ir patogus kriterijus į kurį reikia atkreipti dėmesį spaudžiantiems didesnius kiekius sulčių.
    • Sulčiaspaudės indo talpa – įprastai jos gali siekti nuo 300ml iki keleto litrų. Kokio dydžio talpos reikia priklauso nuo asmeninių poreikių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kuo talpa bus mažesnė, tuo sulčiaspaudė bus dažniau stabdoma, o sultis reikės perpilti į kitą talpą.

      

    Kaip skirstomos sulčiaspaudės?

    Sulčiaspaudės gali būti rankinės, išcentrinės ir lėtaeigės. Rankinė sulčiaspaudė yra geras pasirinkimas norint spausti sultis iš želmenų, žolelių ir vaisių. Tokia sulčiaspaudė nekelia triukšmo ir ją lengva išplauti. Išcentrinė sulčiaspaudė yra dažniausias vartotojų pasirinkimas. Ji veikia greitai ir ją paprasta prižiūrėti. Lėtaeigės sulčiaspaudės gali būti vieno arba dviejų sraigtų. Šios sulčiaspaudės išspaudžia minkštimą iki paskutinio lašo, veikia tyliai, yra tinkamos spausti sultis iš žalumynų ir kietų vaisių ar netgi gaminti riešutų pieną, tačiau yra lėtesnės.

    Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulčiaspaudę?

    Renkantis sulčiaspaudę, reikia atsiminti, kad jos nėra universalios – reikia apgalvoti, kokias sultis norėsite spausti, ar Jums svarbus prietaiso keliamas triukšmas ir kiti faktoriai. Tik tuomet galėsite išsirinkti savo poreikius geriausiai atitiksiantį įrenginį.