Prekių katalogas

Dujiniai griliai

 • Dujiniai griliai yra vienas geriausių pasirinkimų, norintiems maistą gaminti atvirame ore ir mėgautis gardžiais kepiniais, išbandyti naujus receptus ir nustebinti savo namiškius ar svečius. Tai puikus pasirinkimas tiek tiems, kas turi erdvias terasas ar pavėsines, tiek ir tiems, kas nori maistą gaminti namų balkone.

  Pastaruoju metu dujiniai griliai sparčiai populiarėja kaip alternatyva kieto kuro kepsninėms ir tai labai aiški tendencija, nes, pavyzdžiui, vakarų Europos šalyse šio tipo griliai jau kurį laiką yra itin pamėgti klientų. Kaip išsiirnkti geriausią, kokia yra dujinio grilio kaina, ką verta žinoti prieš pradedant mėgautis tokio prietaiso teikiamomis naudomis?
    

 •  

  Kokie dujiniai griliai geriausiai vertinami klientų?

  Naujos kartos dujiniai griliai pasižymi savo funkcionalumu ir paprastu naudojimu. Juose maistą galima gaminti keliomis pakopomis, o taip pat – naudoti ne ti grill funkciją, bet ir, pavyzdžiui, virti patiekalus taip, kaip tai darome ant įprastų dujinių viryklių. Didelis privalumas, dėl kurio vartotojai vertina tokio tipo kepsnines yra tas, jog dujinis grilis neskleidžia dūmų ir degančio kieto kuro kvapo, tad jį galima naudoti įvairiose vietose. Dujinis grilis balkone jau yra nebe svajonė, o lengvai įgyvendinamas planas, nes tai saugus ir paprastas būdas mėgautis gryname ore keptu maistu tiesiog daugiabučio balkone ar terasoje.

   

  Ekspertai pataria

  Vis dėl to, jei nusprendėte įsirengti dujinį grilį ten, kur netoliese gyvena Jūsų kaimynai, tuomet iš anksto informuokite juos dėl to. Nors specialių leidimų gauti nereikia, tačiau visada džiugina bendravimas ir supratingumas. Rinkdamiesi tokio tipo kepsninę, atkreipkite dėmesį į jos papildomas funkcijas, nes daugelis tokio tipo grilių leidžia kepti mėsą, daržoves, virti sriubas ar troškinius – tad funkcijų įvairovė tikrai maloniai nustebins tačiau dėl to gali skirtis ir grilio kaina.

  Mes miela Jums patarsime, koks grilis būtų tinkamiausiais Jums ir išpildys visus Jūsų poreikius bei leis mėgautis skaniu maistu gamtoje ar tiesiog savo kieme.

   

  Kodėl verta dujinį grilį pirkti Muresta.lt parduotuvėje?

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir visus reikiamus dujinio grilio priedus, tad prietaisu galėsite naudotis iškart jį gavęs. Jums nereikės rūpintis prekės transportavimu ir ji pasieks Jūsų namus sutartu laiku. Klientų patogumui savo užsakymą Vilniaus prekių atsiėmimo centre galima pasiimti ir patiems: šis pristatymo būdas nėra apmokestintas.