Prekių katalogas

Žvakių rinkinys Enzo

 • Žvakių rinkinys Enzo 

   

  Enzo kvapnios žvakės – tai įsimintinas ir ypatingas romantikos dvelksmas Jūsų namuose! Ypač ilgai degančios aromatinės žvakės, kurios itin lengvai sukuria jaukią, ramią, malonią ir užburiančią namų erdvę. Pripildyk savo namus kerinčia romantika ir mėgaukis natūraliais žemės tonų aromatais, artumu, ramybe ir saugumu! Pripildyk savo šventovę natūralia šiluma, meile ir šviesa!

   

  Praturtinkite savo namus ypatingais Enzo Candle aromatinių žvakių kvapais ir mėgaukitės rafinuotu jaukumu, šildančia meile bei savo sielos šviesa.

  Kvapas nr 1 JASMINE + VANILLA SWEET suteiks taip norimos gaivos, ramybės, dvelks egzotika ir svajonėmis…

  Kvapas nr 2 GREEN LEAVES + EXOTIC FRUITS yra Žemės tonų, natūralus, stabilizuoja ir nuima dienos iššūkius, atpalaiduoja, kuria ing ir yang sinergiją tarp namų ir Jūsų dvasios.

  Enzo candle GREEN LEAVES + EXOTIC FRUITS. su ypatingu ir natūraliai atrodančiu keramikiniu molio indeliu uždegsite apie 60 kartų! Ilgo degimo žvakė užtikrina, jog galite ją naudoti momentiškai, pasimėgauti jaukumu, ramybe, atsigauti, nusiraminti ir palikti kitam kartui. 

  Ypatingos išvaizdos indelis jaukiai ir natūraliai papuoš jūsų vonios kambarį, integruosis tarp gėlių vazonų koridoriuje, miegamojo erdvei suteiks rafinuotumo ir solidžios elegancijos, o virtuvėje harmoningai derės su panašaus stiliaus stalo indais ir įrankiais. 

   

  Kaip ir visa Enzo linijos kosmetika, plaukų bei kūno priežiūros priemonės aromatinės žvakės yra gaminamos iš draugiškų gamtai, natūralios sudėties ingridientų, todėl yra saugios naudoti namuose, tinka beveik visoms pasirinktoms meditacijoms, ritualams tradicijoms ir meilės puoselėjimui bei ypač švelniai ir harmoningai dera su kitais Enzo produktais. Taip pat aromatinės žvakės tampa jaukia, integralia namų interjero detale.