Prekių katalogas

Vonios spintelės: kada rinktis modernias, o kada - klasikinio tipo?

Vonios spintelės: kada rinktis modernias, o kada - klasikinio tipo?

Kiekviena vonia vizualiai išbaigiama paskutinių interjero akcentų dėka. Tai tokie vonios baldai kaip spintelės, lentynėlės, ar įvairūs vonios aksesuarai. Vonios spintelės – tai funkcionalus šios patalpos elementas, kadangi čia galime sutalpinti įvairius grožio, higienos produktus ir reikmenis, taip pat namų chemijos priemones, kaip valiklius ir t. t.

Kiekviena vonia vizualiai išbaigiama paskutinių interjero akcentų dėka. Tai tokie vonios baldai kaip spintelės, lentynėlės, ar įvairūs vonios aksesuarai. Vonios spintelės – tai funkcionalus šios patalpos elementas, kadangi čia galime sutalpinti įvairius grožio, higienos produktus ir reikmenis, taip pat namų chemijos priemones, kaip valiklius ir t.t.

Tačiau kartais prieš renkantis vonios spinteles gali kilti klausimas, ar rinktis šiuolaikiško minimalistinio dizaino spinteles, ar išbandyti retro stiliumi išdailintus stalčiukus bei vonios spinteles.

Viskas priklauso nuo Jūsų įpročių, skonio ir vonios dydžio. Paprastai klasikinio tipo spintelės užima daugiau vietos, yra masyvesnės, nes turi daugybę skyrelių. Tad visų pirma siūlome rinktis šio tipo spinteles tik erdvesnių vonių savininkams. Vietos kambaryje prasme, klasikinės spintelės geriausiai atrodo po veidrodžiu su praustuvu. Veidrodis gali taip pat išsiskirti detalizuotu medžio rėmu. Nepamirškite pasirūpinti tinkamu apšvietimu.

Tačiau jeigu vienu metu mėgstate klasikinį retro stilių ir funkcionalumą, teks rinktis vieną iš dviejų, kadangi būtent modernios vonios spintelės yra sukuriamos žmogaus patogumui. Kartu su praustuvais parduodamos spintelės sutaupo nemažai vietos vonioje ir patogiai atsidaro. Mėgstamos yra vertikalios pakabinamos spintelės, suderintos su spintele po praustuvu. Kadangi vertikalios spintelės neliečia grindų, tai vėl gi sukuria erdvės įspūdį vonios patalpoje.

Savaime aišku, kad renkantis vonios spinteles reikia atkreipti dėmesį ir į bendrą kambario interjerą. Retro spintelės gali neskoningai išsiskirti itin minimalistinio interjero vonioje, tačiau nuostabiai atrodyti klasikinio stiliaus vonioj, ypač jeigu esate įsigiję pastatomą ketinę vonią su grakščiomis kojelėmis. Tad galvodami apie naujas spinteles voniai, pirmiau kliaukitės bendromis interjero stiliaus taisyklėmis ir principais. Galima atrasti ir tokių spintelių variantų, kurie universaliai tiks ir klasikinei, ir itin šiuolaikiškai voniai.