Prekių katalogas

Vonios sienelės: jų pranašumai prieš užuolaidėles

Vonios sienelės: jų pranašumai prieš užuolaidėles

Sienelės voniai - šiuolaikiškas sprendimo būdas sukurti nepriekaištingą vonios interjerą, apsaugant grindis bei sienas nuo tyškančio vandens. Įdomu kaip stiklinė sienelė atrodys jūsų namuose bei kokius pliusus bei minusus ji turi? Visą informacija rasite straipsnio viduje.

Nesuklysime sakydami jog dušai aptverti grūdinto stiklo, plastmasine ar kitokio tipo sienele nėra naujovė, tačiau ar pagalvojote apie vonią?

Dauguma mūsų yra pripratę naudoti užuolaidėlės voniai, kurios dalinai apsaugo ir nuo susikaupiančio vandens balų prausimosi metu. Betgi ar tai yra geriausias sprendimas? Turbūt ne vieną ir ne du kartus, buvote nusivylęs užuolaidėlių patvarumu bei kokybe, o dar ir valyti jas tenka gana dažnai. Ką jau kalbėti apie jų keitimą. Greitai sudrėkstančios jos praranda savo pradinę formą, elastingumą, įgauna tam tikrą nemalonų kvapą ar kaip kitaip nusidėvi. Nors ir atrodo jog užuolaidėlių kaina nėra didelė, tik pagalvokite kiek jų nusiperkate, norėdami palaikyti švarą bei estetiką vonios kambaryje? Ne veltui yra sakoma jog taupūs žmogūs moka du ar tris kartus daugiau, nei tie, kurie sugeba mąstyti logiškai. Šiais laikais, kai nauji ir gerai apgalvoti dizaino sprendimai ima viršų, vonios sienelė yra puikus ir gerai apgalvotas būdas apsaugoti vonios kambarį nuo susikaupiančio vandens ant grindų bei drėgmės, šimtu dešimt procentų.

Pirmas ir bene svarbiausias vonios sienelių privalumas yra jų gausa. Galimybė rinktis iš itin plataus asortimento leidžia pasirinkti tokią sienelę, kuri atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus. Viengubos, dvigubos ar netgi trijų dalių sienelės šiandieną sulaukia itin didelio pirkėjų dėmesio. Kadangi tokio tipo sieneles galima rinktis pagal jų aukštį bei plotį, jos yra itin paprastai pritaikomas prie jau išrinktos ir į vonios kambarį įmontuotos vonios. Ieškote stumdomų vonios durelių, kurias būtų itin paprasta suskleisti ar paslėpti jums išsimaudžius? Vienos dalies sienelės yra puikus pasirinkimas mažame ar dideliame vonios kambaryje. Tačiau tiems, kurie nori savo vonios kambarį paversti stilinga ir akį traukiančia erdve, vienintelis variantas, rintkis įmantraus dizaino dureles.

Kadangi vonios sienelės gali būti gaminamos iš plastiko, storo, plono arba grūdinto stiklo, išgauti išskirtinį vaizdą vonioje yra itin paprasta ir lengva. Tačiau, prieš renkantis stiklo ar plastiko dureles labai svarbu žinoti jų privalumus ir minusus.

Vonios sienelės iš stiklo

Stiklinės vonios sienelės turi daugiau privalumų nei pagamintos iš plastiko. Visų pirma, stiklas apsaugo nuo kalkių, kadangi jo paviršius dažniausiai būna antikalkinis. Taip pat, stiklinės sienelės pasižymi įvairesniu dizainu. Kaip ir minėjome prieš tai, jos gali būti gaminamos iš grūdinto, o taip pat ir matinio, skaidraus, tamsinto stiklo, kuris taip pat gali įgauti ir papildomą, kliento trokštamą atspalvį.

Vonios sienelės iš Plastiko

Plastikinės sienelės gali būti įvairaus storio bei sudarytos iš kelių dalių. Tai yra pagrindinis jų privalumas. Taip pat, galimybė laisvai stumdyti dureles yra dar vienas pliusas. Tačiau svarbu paminėti, jog iš plastiko pagamintos durelės yra sunkiau valomas ir greičiau renka kalkių nuosėdas. Todėl joms yra reikalinga didesnė priežiūra.

Kad ir kiek minimalių minusų gali turėti stiklinės ar plastikinės sienelės, jos vis tiek pranoksta užuolaidėles. Būtent dėl šios priežasties vonios sienelių gamyba auga itin sparčiai, o užuolaidėlės yra parduodamos vis rečiau.