Prekių katalogas

Vonios sienelė Brasta Glass Maja 70, 80, 90, 100 cm su skaidriu stiklu

 • Vonios sienelė Brasta Glass Maja 70, 80, 90, 100 cm su skaidriu stiklu

  Kodas: maja-70
  21700 
  26900  Sutaupykite 5200 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 3-4 sav.)
  Durys
  Varstomos
 • Vonios sienelė Maja 70, 80, 90, 100 x 150 cm su skaidriu stiklu

  Minimalistinio stiliaus berėmė vonios sienelė, uždaroma/atidaroma tiek į išorę, tiek į vidų. Pagaminta iš saugaus grūdinto stiklo. Itin patogu valyti. Keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis - 1700 mm.

  • Padengta "Greiti lašai" danga. „Greiti Lašai“ – danga, padedanti apsaugoti dušo durų stiklą nuo vandens galimo poveikio. Stiklas tampa atsparesnis įbrėžimams ir lengviau valomi nešvarumai.
  • Klasikinis dizainas
  • Stabili bei tvirta konstrukcija
  • Lengva priežiūra
  • Galimi nestandartiniai matmenys
  • Galima papildoma sienelė iš galo už papildomą kainą (220 – 260 eur priklausomai nuo matmenų ir stiklo)

  PASTABA: sandėliuojame 70 cm variantus, o kitų 80, 90, 100 cm reikėtų palaukti apie 3 savaites.

   

  Norite užsakyti matavimo ar montavimo paslaugas? Jas teikia pats gamintojas, platesnę informaciją galite rasti čia. Arba susisiekite mūsų e-parduotuvėje nurodytais kontaktais ir pagelbėsime.

   

  brasta glass garantija

   

  PASTABA: sandėliuojami tik populiariausi variantai 70, 80, 90 ir 100 cm pločio su skaidriu stiklu. Visų kitų variantų gamyba trunka apie 2 - 3 savaites.

   

   

  Speciali stiklo danga „Greiti lašai“

  Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

  Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

  GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

  Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

  Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

  Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.

  stiklo valytuvas duso durims