Vonios maišytuvas Grohe BauEdge

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 23334000
  7400
  9800 Sutaupykite 2400
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Montavimas
  Iš sienos
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Vonios maišytuvas Grohe BauEdge, chromas 23334000

  • GROHE StarLight - itin blizgus, įbrėžimams atsparus ir lengvai skudurėliu valomas chromo paviršius. Nelieka jokių pirštų antspaudų, ar vandens dėmių. Originalus blizgesys išlaikomas be didelių pastangų ilgus naudojimo metus.
  • GROHE LongLife - užtikrina ilgalaikį, sklandų ir malonų naudojimą. Tai sklandžiai veikianti keraminė vandens skirstymo kasetė (46 mm kartridžas), kuri leidžia tiksliai kontroliuoti vandens srauto stiprumą ir temperatūrą.
  • Maksimalus vandens suvartojimas iki 2,5 litrų per minutę. Tai leis reguliuoti vandens sąnaudas ir iki 50% sutaupyti mokesčius už vandenį.
  • Greitas, paprastas ir lengvas montavimas.

  5 metai garantija.  

  GROHE gaminiai užtikrina idealią vandens srovę, kad visuomet galėtumėte mėgautis vandens teikiamais malonumais. Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas. Analogų neturintys gaminiai išsiskiria optimalia kokybės, dizaino ir pažangių technologijų derme. GROHE gaminių grožis slypi ne tik detalėse, o jų dizainas nėra vien funkcijų įdiegimas suteikiant atitinkamas formas. GROHE bendrovė didžiuojasi savo gaminių kokybe ir eksploatacinėmis savybėmis. GROHE gali užtikrintai pareikšti, jog gaminiai, medžiagos ir gamybos procesai atitinka pačius aukščiausius standartus – jie patikrinti moderniausiais bandymais.