Vonios kambario remontas: nuo ko pradėti ir kokius baldus rinktis?

Vonios kambario remontas: nuo ko pradėti ir kokius baldus rinktis?

Vonios remontas yra itin atsakingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Tam, kad vonios projektavimo bei santechnikos priemonių parinkimo darbai vyktų sklandžiai ir efektyviai, mes pateikiame kelis, labai naudingus patarimus, padėsiančius sukurti jaukią atmosferą vonioje. Domina unikalūs ir šiuolaikiški vonios spalvų ir baldų pasiūlymai? Visą informaciją rasite straipsnio viduje.

Vonios kambarys yra viena svarbiausių patalpų visame name ar bute. Būtent dėl to ji turi būti šviesi, jauki bei erdvi. Pamirškite niūrias ir slogią nuotaiką keliančias vonios patalpas bei baldus, kurie neatitinka šiuolaikiškų standartų. Norėdami padėti įrengti stilingą vonios kambario interjerą, mes pateiksime kelis naudingus patarimus į kuriuos verta atsižvelgti, pradedant vonios kambario remonto darbus arba ruošiantis įrengti ją visiškai naujai.

Siekdami išgauti maksimalų komfortą, visų pirma išsirinkite vonios patalpų vietą, kurioje sklistų natūrali dienos šviesa. Šviesios patalpos suteiks jaukumo bei jose bus maloniau leisti niūresnius ar lietingus rytus. Išsirinkus vietą, projektavimo darbus patikėkite šios srities profesionalams, o santechnikos parinkimą, interjero dizaineriams. Žinoma, jeigu neturite galimybės samdytis gana brangiai kainuojančias dizaino paslaugas teikiančius darbuotus, tokiu atveju remontui būtinas medžiagas rinkitės su patyrusių pažįstamų ar statybos parduotuvių darbuotojų pagalba.

 

Nusipieškite vizualų vaizdą

Prieš imdamiesi veiksmų, pabandykite įsivaizduoti kaip jūsų svajonių vonia turėtų atrodyti vizualiai. Šiam dalykui puikiai padės vonios kambario įrengimo vizualus projektas parengtas kompiuterio pagalba. Matydami kaip santechnika bei kitos detalės išsidėstys vonioje, galėsite drąsiai norimą planą įgyvendinti realioje erdvėje. Taip pat, nepamirškite jog suvokimas ką ir kaip jūs norite matyti savo vonios kambarį yra labai svarbus. Pagal jūsų biudžetą bei galimybes iš anksto nuspręskite kokio tipo baldus norite įsigyti. Vonią, dušo kabiną, elegantiškas ar paprastas spinteles, unikalų praustuvą o gal prie jo pritaikytą bide?

 

Išsirinkite vonios kambario įrangą

Specialistų nuomone, vonios kambario įrangą privaloma rinktis pagal patalpos matmenis. Nesistenkite pranokti patys savęs bandydami patalpinti itin didelę ir aukštą dušo kabiną, jeigu jūsų vonios kambarys yra tinkamas tik standartinio dydžio voniai.

Norite sukurti vizualiai erdvesnes patalpas? Dušo kabina puikiai išpildys jūsų lūkesčius. O tuo tarpu vonia puikiai tiks didesnio ploto patalpoms. Esate visiškai apsisprendęs įsigyti vonią? Žinant kiek daug vonios tipų ir dizaino variacijų yra rinkitės itin atidžiai. Norintiems naujovių ir modernaus dizaino, siūlome taip mėgstamas akrilines arba plienines vonias. Jos suteiks ypatingą komfortą bei vonios patalpas pavers itin jaukia zona, kurioje leisti laiką bus vienas malonumas.

 

Vonios plytelės

Dar vienas svarbus aspektas yra vonios kambario danga. Kalbame ne apie ką kitą, o apie plyteles. Jeigu remontuosite jau nemažai metų atitarnavusį vonios kambarį, turbūt suprantate, kad dažnai, pasirenkant nekokybiškas plyteles galite labai nukentėti. Taip pat kaip plytelių kokybė, jų įmontavimas į patalpą yra be galo svarbus. Šiam reikalui nepagailėkite pinigų ir pasisamdykite profesionaliai savo darbą atliekančius specialistus. Plytelių spalvą, vėlgi rinkitės pagal savo skonį. Rusvos arba švelnių tonų atspalviai pavers erdvę dar jaukesne. Tačiau jeigu norite ekspresyvumo, nebijokite ir rinkitės šį sezoną madingas baltą arba atvirkščiai tamsiai mėlyną spalvas.

Jeigu visgi neapsisprendžiate dėl tam tikrų vonios santechnikos prietaisų pasirinkimo, galite kreiptis į mūsų įmonės darbuotojus, kurie suteiks visą reikalingą informaciją bei suteiks naudingų patarimų.