Prekių katalogas

Vonios įrangos parinkimo atmintinė

Vonios įrangos parinkimo atmintinė

Išsirinkti vonios kambario įrangą nėra paprasta. Yra daugybė smulkių ir gana didelių detalių į kurias tiesiog privaloma atkreipti dėmesį. Kaip pasirinkti teisingai ir kokią įrangą įsigyti? Atsakymų ieškokite straipsnio viduje.

Įsikurti vonią nuo nulio gali tapti tikru iššūkiu, tačiau kiekvienas šį vargą praėjęs žmogus nepaneigs, kad plytelė po plytelės stebėti, kaip iškyla ir ryškėja būsimos naujos modernios vonios vaizdas yra reto malonumo.

Prieš renkantis vonios įrangą visiškai naujam vonios kambariui, galite iš anksto susitaikyti, nes reikės visko: maišytuvo ir plautuvės, dušo (ar jo maišytuvo, jei renkatės vonią), vonios, unitazo ir, pagal jūsų vonios erdvę ar asmeninį pasirinkimą - bidė.

Viską pirkti patariame iš karto, mes tik taip užtikrinsite nuoseklų ir suderintą vonios elementų stilių. Daug vonių buvo įrengta toli gražu ne taip, kaip tikėtasi, nes iš taupumo visa vonios įranga buvo pirkta su pertraukom, iš skirtingų gamintojų.

Maišytuvas ir praustuvė. Mažų vonios kambarių savininkai šio elemento neretai atsisako ir taupydami erdvę tenkinasi maišytuvu voniai, tačiau vis tik nusprendus įsirengti praustuvę, prie jos vertėtų priderinti ir maišytuvą. Atsižvelkite ir į visos vonios stilių. Galite pirkti du vienodus maišytuvus tiek praustuvei, tiek dušui/voniai.

Dušas. Čia atsiveria dar didesnė įvairovė – dušų kabinos šiandien pačios skirtingiausios: su padėklu, be padėklo, kvadratinės, kampinės, su stumdomom durelėm ir užuolaidom ir įvairūs šių variantų deriniai. Besirinkdami vėl atsižvelkite į kitus vonios elementus, kuriuos dar pirksite ar jau įsigijote.

Vonia. Vonias renkamės pagal kompaktiškumą, formą, medžiagą iš kurios pagaminta. Siūlome unikalias formas itin moderniam vonios kambariui, o standartines ovalo ar stačiakampio formos vonias – tradiciškam įvaizdžiui. Akrilinės ar plieninės vonios kiek pigesnės, o ketaus ar akmens masės – ilgaamžiškesnės ir patvaresnės.

Unitazas. Šiandienos naujovė – pakabinamas unitazas, kuris suteikia erdvės įspūdį, tačiau tuomet reikia pirkti ir specialiai įsirengti potinkinį rėmą, kuriame įmontuotas vandens bakelis. Jei tam neturite laiko, nesijaudinkite, šiandien rinkoje yra itin modernių pastatomų unitazų.