Prekių katalogas

Vonios dizaino ir baldų tendencijos 2019-iems metams

Vonios dizaino ir baldų tendencijos 2019-iems metams

Pastarieji metai vonios interjero dizaino pasaulyje paliko nemažai naujovių ir modernių sprendimų. Galima teigti, kad kiekvienais metais pasiūlomos tiek klasikinio vonios dizaino tendencijos, tiek itin dar niekur nematytos šiuolaikiškos idėjos, kurių dėka įžengus į vonią pasijunti lyg ateityje po dešimt metų

Pastarieji metai vonios interjero dizaino pasaulyje paliko nemažai naujovių ir modernių sprendimų. Galima teigti, kad kiekvienais metais pasiūlomos tiek klasikinio vonios dizaino tendencijos, tiek itin dar niekur nematytos šiuolaikiškos idėjos, kurių dėka įžengus į vonią pasijunti lyg ateityje po dešimt metų.

Vonios baldai ir interjero detalės, kurie bus madingi 2018 metais, vėl atneš į šią namų erdvę tiek jaukumo, elegancijos, tiek šaltų ir minimalistinių formų.

Pirmiausia naujiena - šiais metais į vonios kambarius grįžta natūralumas. Tai reiškia, kad vonios baldai su natūralios medienos elementais yra didelis „taip“. Nevenkite ne tik medinių spintelių voniai ar praustuvės rėmo – Jūsų vonios kambarys gali išsiskirti net medienos masyvo lentelių elementais grindyse ar ant sienos.

Tiems, kurie labiausiai pasitiki plytelėmis, turime gerą naujieną, nes plytelės niekad neišeis iš mados, o šiais metais ypač daug laimėsite pasirinkę vientisus raštus. Pavyzdys – laipsniškai nuo tamsių pasirinktos spalvos tonų į šviesius pereinančios plytelės ant vonios sienos.

Jeigu namuose nebeturite, kur dėti augalų, siūlome pasidomėti galimybe juos nuolatos laikyti puikioje vonios drėgmėje. Vis labiau populiarėja tendencija vonioje laikyti vandenį mėgstančius augalus. Jei ši idėja Jus sudomino, pasirūpinkite vonios baldais, ant kurių laikytumėte priderintus vazonėlius su augalais.

Grįžtant prie natūralių medžiagų - marmuro ar akmens masės vonia idealiai susiderina su medinėmis vonios grindimis. Negana to, kai kurie dizaineriai jau pritaiko medienos elementus ir nuolatos drėgnose vonios vietose – štai užsienyje iš patvariausios medienos (tarkime, ąžuolo), gaminami dušo padėklai.

Taigi, jei esate natūralumo moderniose formose mėgėjas, šie metai – kaip tik Jums. Savo vonioje galite neribotai įsirengti medienos, akmens ar marmuro vonios baldus ir apdailą.