Prekių katalogas

Vonios baldai RAVAK

Vonios baldai RAVAK

Vonios baldai RAVAK gaminių asortimente atsirado vos kiek daugiau nei prieš dešimtmetį – 2009 metais.

Šiandien juos drąsiai galima vadinti unikaliais su menu bei estetika siejamais įkvepiančiais sprendimais, kuriuos gamintojo dizaineriai tobulai perkėlė į kuriamas Ravak vonios baldų kolekcijas.  

Dizainerių kuriamos koncepcijos

Ravak vonios baldai – tai kur kas daugiau nei tik geometrinių formų ir linijų išdėstymas vizualinėje erdvėje. Juos kuria dizaineriai – tarptautiniu mastu pripažintų prestižinių dizaino konkursų dalyviai ir nugalėtojai. Todėl daugelis kuriamų Ravak gaminių nuolatos dalyvauja prestižiškiausiuose tarptautiniuose dizaino konkursuose.  

Dizainerių kuriamos koncepcijos leidžia mėgautis neutralumu bei ekscentriškumu, neprarandant pusiausvyros tarp geometrijos ir organinių formų. Todėl kiekviena kuriama vonios baldų kolekcija pasižymi savitu išskirtinumu ir unikaliu dizainu, apgalvotu iki pačių menkiausių smulkmenų.  

Ravak vonios baldai – tobulas suderinamumas 

Unikalūs techniniai sprendimai, patentuotos technologijos ir medžiagos leidžia įgyvendinti modernius netipinio dizaino vonios kambario baldų sprendimus. Čia aukštos kokybės medžiagos tampa ilgaamžiškumu pasižyminčiais gaminiais, tobulai tinkančiais kasdieniam naudojimui, nesibaiminat dėl jų priežiūros ar patikimumo. 

Ravak baldų kolekcijose jaučiamas idealus suderinamumas kiekvienoje detalėje, funkcionalumas bei dizainas atskiruose baldų komponentuose. Šie vonios kambario baldai yra kuriami įsijaučiant į šeimos bei individualių žmonių poreikius ir emocijas, kurias turėtų suteikti jų kuriami vonios baldai. Svarbiausia tai – kaip jie galėtų teigiamai įtakoti vartotojų gyvenimą.  

Nepaisant praustuvų, vonių, sanitarinės keramikos bei maišytuvų, Ravak asortimente – platus vonios kambario baldų ir aksesuarų pasirinkimas. Tai atskirai pakabinamos vonios spintelės, vonios spintelės su kriaukle ir vonios baldų komplektai, tobulai derantys tiek tarpusavyje, tiek su vonios keramika.  

Comfort bei Balance vonios baldų kolekcijos 

Šios kolekcijos dėl savo konceptualaus dizaino ir išskirtinio funkcionalumo – vienos patraukliausių vartotojų pasirinkimų. Kaip teigia pats gamintojas Ravak – „tik iš tobulų elementų galima sukurti tobulą visumą“. Priklausomai nuo poreikių, galimi skirtingų dydžių bei individualaus derinio sprendimai. 

Comfort baldų kolekcijos jungiamasis elementas – analogų rinkoje neturinčios, unikalaus dizaino pusiau įleistos rankenėlės, kurios taip pat išsiskiria patogumu. Komplekte rasite prie baldų derančias baltos spalvos rankenėles. Tačiau papildomai galima įsigyti chromuotas rankenėles, leisiančias jas derinti prie chromuotų vonios maišytuvų, rankšluosčių laikiklių ar kitų vonios aksesuarų.  

Tuo tarpu Balance vonios baldų kolekcija išsiskiria tuo, kad yra be rankenėlių, todėl šie Ravak vonios baldai – dažniausias praktiškumą mėgstančių vartotojų pasirinkimas. Čia rankenėlių funkciją pakeitė nuožulniai išfrezuotas stalčių bei durelių priekinių paviršių dizainas. Užapvalintų kampų fragmentai atsikartoja stalviršio, spintelių, praustuvų ir kitų detalių kampuose. Toks dizainas tobulai sąveikauja su praktiškumu, nes dar labiau palengvina vonios baldų priežiūrą ir valymą. 

Galima rinktis visiškai baltos spalvos blizgaus dizaino spinteles arba baltos spalvos derinį su grafito spalvos durų atramos detalėmis. 

Šių abiejų kolekcijų baldų vidus yra tamsios grafito spalvos, pasižyminčios šiuolaikiškumu ir elegancija, o baldų paviršius yra baltai lakuotas, įskaitant ir jų stalviršį. Todėl vonios spintelė su praustuvu leidžia derinti tiek įleistą praustuvą, tiek laisvai pastatomą praustuvą ant stalviršio. Taip pat galima rinktis spintelę su prailgintu 120 cm stalviršiu, o praustuvą statyti virš spintelės arba šalia jos – ant stalviršio laisvosios dalies.  

Galima rinktis dvigubą spintelę su vientisu stalviršiu, ant kurios galima montuoti du praustuvus arba vieną praustuvą pagal jūsų poreikius. Galiausiai šias spinteles voniai galima montuoti be praustuvų – tokia spintelė leidžia komfortiškai laikyti būtiniausius daiktus vonioje.

Praustuvai – Ravak baldų kolekcijoms 

Suapvalintos, lygios praustuvo formos, užtikrina paprastą ir lengvą priežiūrą, o tobulai suderintas praustuvo gylis apsaugo nuo vandens taškymosi. Tiesa, šie praustuvai neturi perpildymo funkcijos, todėl naudoti jų atskirai nerekomenduojame. Juos būtina derinti su specialiu fiksuoto nutekėjimo sifonu.  

Su praustuvu gali būti derinamas paslėptas arba į stalviršį montuojamas maišytuvas, kurį galite montuoti už praustuvo arba iš jums patogaus šono. 

Ravak baldų ilgaamžiškumas

Visi Ravak baldai sukurti specialiai vonios kambariui, gaminami iš giliai impregnuotų MDF plokščių, todėl jie yra itin atsparūs drėgmei ir ilgaamžiai. Jų paviršius yra apsaugotas nuo UV spindulių ir spalvos pasikeitimo, baldams suteikiama net 5 metų garantija.  

Aukštos kokybės RAVAK stalčių furnitūra leidžia užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą, o „SoftClose“ bėgelių ir vyrių sistema užtikrina nepriekaištingai tylų uždarymą. Stalčių atidarymo prieinamumas yra 100 %, o atidaryti juos nereikia jokių pastangų, net kai stalčius yra visiškai pilnas. Bėgelių patikimumas yra išbandytas iki 100 tūkstančių ciklų, o nematomi durų vyriai su 3D reguliavimu – 20 tūkstančių ciklų.