Prekių katalogas

Virdulys su arbatos filtru GRAEF WK350, stiklinis 1 l

 • Virdulys su arbatos filtru GRAEF WK350, stiklinis 1 l

  Kodas: 4001627029517
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Graef
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje, 4-8 sav.)
 • Virdulys su arbatos filtru GRAEF WK350, stiklinis 

  Stiklo korpusas pagamintas iš karščiui atsparaus DURAN® stiklo
  DWK Life Sciences pagamintas stiklo komponentas SCHOTT DURAN yra įdėtas į nerūdijančio plieno korpusą, užtikrinantį gryną skonį. Taigi vanduo liečiasi tik su nerūdijančiu plienu ar stiklu, o ne su plastiku.

  Temperatūros nustatymas jutikliniu ekranu
  Jutikliniame ekrane galima nustatyti norimą vandens temperatūrą (60/70/80°C, filtrinės kavos funkcija +/- 93°C ir virimas). Įrenginyje taip pat yra likutinės šilumos indikatorius ir 30 minučių šilumos palaikymo funkcija.

  Arbatos ruošimas
  Į pristatymą taip pat įeina papildomas dangtelis su nuleidžiamu nerūdijančio plieno arbatos sieteliu, kad būtų lengva paruošti arbatą tiesiai virdulyje. Taigi virdulys ypač tinka įvairių rūšių arbatai ruošti.

  360° centrinis kontaktas
  360° centrinis kontaktas leidžia pastatyti virdulį ant bazinės stoties bet kurioje padėtyje. Prietaiso bazinė stotis turi laido ištraukimą.

  Nuimamas dangtelis
  Stiklinio virdulio dangtelis yra visiškai nuimamas, todėl jį lengva užpildyti vandeniu. Dėl lengvos prieigos taip pat labai lengva išvalyti vidinį korpusą. Taip pat pridedamas papildomas dangtis su nerūdijančio plieno arbatos sieteliu, kurį galima nuleisti, kad būtų lengva paruošti arbatą tiesiai virdulyje.

   

  Nerūdijančio plieno kalkių filtras
  Nuimamas filtras pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno tinklelis neleidžia didesnėms kalkių ir nešvarumų dalelėms patekti iš vandens į puodelį.

   

  LED apšvietimas ir užpildymo kiekio žymėjimas
  Elegantiška LED lemputė rodo, kai prietaisas yra naudojamas, o kartu su apsauga nuo sausos eigos ir perkaitimo bei automatinio išjungimo daro verdantį vandenį ypač saugų.