Prekių katalogas

Vidinis blokas Haier FLEXIS PLUS 5,2kW

 • Vidinis blokas Haier FLEXIS PLUS 5,2kW

  Kodas: AS50S2SF1FA-BH
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Vidinis blokas Haier FLEXIS PLUS 5,2kW 

   

  • Garantija: 60 mėn.
  • A+++/A++ energijos panaudojimo klasė 
  • R32 šaltnešis

   

  Šiuolaikiškas ir modernus dizainas. Naujas elegantiškas dizainas, juoda spalva ir matinis paviršius leidžia FLEXIS Plus idealiai pritapti patalpų interjere.

  Oro kondicionierius / šilumos siurblys oas-oras veikia labai tyliai - garsumo lygis vos 16 dB (A). ECO jutiklis, stebintis naudotojo buvimą patalpoje, ir integruotas Wi- Fi valdymas kaip standartinė įranga.

  Sieniniai oro kondicionieriai / šilumos siurbliai yra vieni populiariausių dėl universalumo, plataus galingumo diapazono bei kitų papildomų savybių, kurios leidžia šiuos kondicionierius pritaikyti daugelyje patalpų. Keletas pagrindinių šių kondicionierių privalumų, tai platus asortimentas, žemas triukšmo lygis iki 16dB ir nedidelė kaina. Dėl šių priežasčių, sieniniai kondicionieriai neretai montuojami nedidelėse patalpose: bute, parduotuvėje ar biure.

  „Self Clean“ funkcija. Atsakinga už savaiminį prietaiso išsivalymą, kas tiesiogiai pagerina oro kondicionieriaus efektyvumą ir oro švarą. Veikiant oro kondicionieriui besikaupiantys ant šilumokaičio nešvarumai padeda daugintis bakterijoms ir neigiamai veikia oro kokybę. „Self Clean“ funkcija naudodama drėgną orą, užšaldo šilumokaičio paviršius ir pašalina nešvarumus atitirpinimo metu.

  Labai tylus. Haier oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras yra tylesni už kitus, todėl netrukdo. Pavyzdžiui vidinio bloko „Haier Flexis Plus“ triukšmo lygis yra tik 16 dB.

  ECO jutiklis. Judesio jutiklis, stebintis žmonių buvimą kambaryje. Šio jutiklio dėka taupoma elektra, nes kambaryje nesant žmonių, oro kondicionierius persijungia į laukimo režimą. Tuo metu, kai kas nors įeina į kambarį, oro kondicionierius vėl įjungia iš anksto nustatytą darbo režimą.