Prekių katalogas

Vidinis blokas Haier EXPERT Plus 5 / 5,6 kW

 • Vidinis blokas Haier EXPERT Plus 5 / 5,6 kW

  Kodas: AS50XCAHRA
  Gamintojas
 • Vidinis blokas Haier EXPERT Plus 5 / 5,6 kW 

  UV-C PRO sterilizacija gali slopinti SARS-CoV-2 viruso augimą iki 99,991% *. Technologijos efektyvumą kovojant su koronavirusu patvirtino Texcell sertifikatas, 6,7 m³ plote.

  EXPERT Plus – tai pažangios oro valymo nuo virusų ir bakterijų technologijos, uždarytos modernaus dizaino. Minimalistinis korpusas sukurtas taip, kad būtų lengva pasiekti įrenginio komponentus : lašelių padėklą, ventiliatorių ir ventiliatoriaus variklį. Taip prietaiso valymas ir priežiūra tampa dar greitesni. Oro kondicionierius EXPERT Plus turi UV-C PRO sterilizavimo funkciją, kuri garantuoja efektyviausią oro valymą.

  • UV-C PRO sterilizacija. UV-C PRO sterilizacija gali slopinti SARS-CoV-2 viruso augimą iki 99,991% *. Technologijos efektyvumą kovojant su koronavirusu patvirtino Texcell sertifikatas, 6,7 m³ plote. Integruota sterilizacija UV-C PRO užtikrina efektyviausią oro valymą.
  • Lengvas išmontavimas ir valymas. Kompaktiška oro kondicionierių konstrukcija su specialia konstrukcija, leidžiančia lengvai išimti įrenginio komponentus. Tai leidžia lengvai pasiekti oro kondicionieriaus komponentus ir lengvai išvalyti. Reguliarus pagrindinių oro kondicionieriaus komponentų valymas neleidžia daugintis bakterijoms ir užtikrina švarų oro srautą į įrenginį.
  • IR JAUSTI. Pažangi funkcija I FEEL nuskaito temperatūrą aplink vartotoją, naudodama jutiklį belaidžiame nuotolinio valdymo pulte. Dėl funkcijos I FEEL naudojimo vartotojas garantuoja norimą temperatūrą konkrečioje vietoje. Oro kondicionierius veikia efektyviai, priklausomai nuo patalpos tipo. Temperatūra gali skirtis atskirose dalyse, o tai gali neigiamai paveikti vartotojų savijautą. Funkcija I FEEL – tai moderni Haier oro kondicionierių technologija, užtikrinanti maksimalų komfortą.
  • Savarankiškas valymas. Self Clean yra savaiminio išsivalymo technologija, kuri leidžia efektyviau ir patogiau naudoti oro kondicionierių. Šis sprendimas pagrįstas ant garintuvo susikaupusių nešvarumų pašalinimu. Drėgnas oras, užšąlantis ant šilumokaičio paviršiaus, atitirpinant pašalina nuosėdas. Kondicionieriaus veikimo metu ant šilumokaičio besikaupiantys nešvarumai skatina bakterijų dauginimąsi, daro įtaką oro kokybei patalpoje ir sumažina aušinimo pajėgumą iki 15-30%. Self Clean užtikrina aukštą energijos vartojimo efektyvumą ir palaiko prietaisą švarų.
  • ECO jutiklis. Veiksmingas ECO jutiklis leidžia sutaupyti elektros energijos, tuo pačiu užtikrinant komfortą ir patogumą. Išmanusis jutiklis aptinka žmogaus buvimą ir stebi jo judesius bei neleidžia orui pūsti tiesiai ant vartotojo. Tuo atveju, jei ECO jutiklis aptiks, kad kambaryje nėra žmogaus, jis automatiškai persijungs į miego režimą, neeikvodamas energijos.
  • Wi-Fi valdymas. Oro kondicionieriaus ar oro kondicionavimo sistemos valdymas naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, prijungtą prie interneto. Nuotolinis valdymas leidžia karštomis dienomis įjungti vėsinimą prieš grįžtant namo. Kasdieninės situacijos, kurios mus lydi gyvenime, įkvepia Haier prekės ženklą kurti protingus sprendimus. „Wi-Fi“ valdymas yra paprastas ir intuityvus. Nustatyti oro kondicionieriaus veikimo parametrus galima naudojant tam skirtą mobiliajame įrenginyje esančią programą. Tai garantuoja prieigą prie beveik visų oro kondicionieriaus funkcijų. Svarbu tai, kad programa leidžia konfigūruoti kelis įrenginius. Be to, Wi-Fi valdymo sistema leidžia sudaryti darbo grafikus, pvz., kas savaitę, ir stebėti namų sistemos elektros suvartojimą. Haier oro kondicionieriuose galima naudoti įvairių tipų belaidį ir laidinį valdymą.
  • 56 °C Steri Clean. 56 °C funkcija Steri Clean efektyviai naikina bakterijas ir virusus, šilumokaitį kaitindama iki 56 °C 30 minučių. Šiluminė dezinfekcija yra veiksminga kovojant su užterštumu, kuris gali nusėsti ant šilumokaičio paviršiaus. Aukštos temperatūros palaikymas ilgiau nei 30 minučių sukuria mirtiną aplinką bakterijoms ir virusams. 56 ° C Steri Clean technologija yra atsakinga už įrenginio valymą, o tai tiesiogiai paverčia oro kokybe iš oro kondicionieriaus. (Funkcija pasiekiama programos lygyje)