Prekių katalogas

VEJOS PJOVIMO ROBOTAS Greenworks Optimow 15

 • VEJOS PJOVIMO ROBOTAS Greenworks Optimow 15

  Kodas: 6952909052724
  118915
  139900 Sutaupykite 20985
  Pasiūlymas galioja iki 2023-06-15
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Informacija
  +37069742785, +37068522119
 • Pažangus vejos pjovimo robotas vidutinio dydžio ir didelėms, iki 1 500 m2, vejoms

  „Greenworks“ „Optimow 15“ – tai visiškai automatizuotas vejos robotas, skirtas profesionaliai vejų iki 1 500 m2priežiūrai. Sumontuoti paprasta,  nes komplekte yra viskas, ko jums reikia. Tiesiog prisekite perimetro vielą ir prijunkite prie bazinės stotelės.

  Sumontavus „Optimow“ vejos robotą, jis nupjaus veją pagal iš anksto nustatytą grafiką, įsikraudamas tuomet, kai to reikia. Su GSM palaikoma programėle galėsite valdyti jį iš bet kurios vietos, jei, esant reikalui, norėsite keisti vejos pjovimo laiką bei įmontuotus pakėlimo ir susidūrimo jutiklius, kad visuomet būtų saugu.

  Pažangus ir tylus veikimas

  Pažangi „Greenworks“ „Optimow 15“ konstrukcija yra tinkama vidutinio dydžio ir didelėms, iki 1 500 m2, vejoms (beveik 6 teniso aikštynai). Prietaisas, nepaisant jo gebėjimo nupjauti didesnius plotus, yra labai manevringas, o išskirtinai mažas darbinis garsas reiškia, kad pamiršite apie jo egzistavimą.

  Visapusiškas valdymas „Greenworks“ programėle

  „Optimow 15“ vejos robotą galima valdyti ir atnaujinti per GSM „Greenworks“ programėlę, kurioje galėsite stebėti prietaisą bei keisti nustatymus ir grafikus iš bet kurios pasaulio vietos. Į prietaisą yra integruota  e-SIM kortelė, kurios veikimą, esant poreikiui, galima pratęsti.

  Saugus ir išmanus

  „Optimow 15“ vejos robotas sukurtas galvojant apie saugumą, jame įdiegtas integruotas pakėlimo jutiklis, kuris, pakėlus prietaisą, automatiškai sustabdo peilius. Susidūrimo jutikliai leidžia „Optimow“ vejos robotui atpažinti kliūtis, sustabdant prietaisą ir nukreipiant jį pjauti veją kitur. Dėl lietaus ir šerkšno jutiklių „Optimow 15“ vejos robotas yra ne tik saugus, bet ir išmanus siekiant užtikrinti, kad veja bus pjaunama tik tinkamomis sąlygomis, o integruota geografinės zonos apsauga siunčia pranešimus, jei prietaisas išvažiuoja iš savo zonos.

  Kaip tai veikia?

  Sumanymas paprastas: laidas riboja jūsų vejos perimetrą. Jį galima sumontuoti vejoje arba paslėpti užkasant. Sumontavus „Optimow 15“ vejos robotą, jis pjauna veją atsitiktiniu būdu, ir veja įgauna į kilimą panašią išvaizdą. Sudėtingesnių formų sklypams pasirinktinai įsigyjamas gido laidas leidžia „Optimow“ vejos robotui lengvai rasti kelią atgal į bazinę stotelę įkrovimui.

  Kaip žinoti, kur veja jau nupjauta?

  „Optimow 10“ vejos robotas nežino, kur nupjovė, ir jam to nereikia. Reguliariai pjaunant veją atsitiktiniu būdu, jis lengvai nupjauna visą veją, vienu metu nupjaudamas labai nedidelius plotus ir palikdamas visiškai lygų paviršių.

  Kaip įkrauti?

  „Optimow 15“ vejos robotas žino, kada akumuliatorius baigia išsikrauti, ir automatiškai grįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų prieš atnaujinant pjovimą, kai bus tam pasiruošęs.

  Kur patenka nupjauta žolė?

  Dėl „po truputį ir dažnai“ pjovimo būdo nupjautos žolės lieka labai nedaug, ji nukrenta prie žolės šaknų ir yra nepastebima. Po to žolė natūraliai suyra ir atlieka trąšos funkciją, suteikdama vejai sveikesnę ir žalesnę išvaizdą.

  Kaip dažnai vejos robotas turi pjauti veją?

  Priklausomai nuo jūsų vejos ploto dydžio, nustatykite pjovimo grafiką „Greenworks“ programėlėje ir „Optimow 15“ vejos robotas automatiškai laikysis šio grafiko.

  Privalumai

  • Visiškai automatinis vejos robotas – niekuomet nebereikės pjauti vejos patiems
  • Jokių nupjautos žolės likučių, kuriuos reikėtų utilizuoti
  • Nupjauna iki 1 500 m2 vejas ir įveikia iki 35 proc. nuolydžius
  • Sukurtas saugiam darbui
  • Atsparumo vandeniui standartas IPX5 leidžia lengvai išplauti jį naudojant sodo žarną
  • Valdomas mobiliuoju telefonu iš bet kurios pasaulio vietos
  • Pasirinktinai įsigyjamas gido laidas, skirtas sudėtingos formos vejoms
  • Mėgaukitės tobula, sveika ir žalia veja
  • Nuotolinis trikdžių šalinimas
  • Jokių išmetamųjų teršalų
  • Išskirtinai tylus veikimas
  • Jokio kuro ar laidų, kuriais reikėtų rūpintis.
  • Mažos eksploatavimo išlaidos
  • Gamyklinė garantija – 36 mėn. Daugiau informacijos čia.

    

   Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

   KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.