Prekių katalogas

Vazonas CUBE GLOSSY TRIPLE

 • Vazonas CUBE GLOSSY TRIPLE

  Kodas: 13671
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Vazonas CUBE GLOSSY TRIPLE 

  APRAŠYMAS SPECIFIKACIJOS PAPILDOMA INFORMACIJA
  Itin blizgus paviršius šiuolaikiškai kontrastuoja su žaliomis kambarinėmis gėlėmis ar grakščiomis gėlėmis ir CUBE GLOSSY TRIPLE paverčia dėmesį patraukiančiu augalų vazonu.

  LECHUZA PREMIUM kolekcija suteikia šiuolaikiško žavesio svetainėje. Aukštos kokybės lakuoto paviršiaus vazonėliai traukia akį ir suteikia kambariui elegantiškumo. Vazonai, diktuojantys paskutines tendencijas, ne tik atrodo elegantiškai, bet ir žavi integruota laistymo sistema, kuri patikimai rūpinasi augalais.

  CUBE GLOSSY TRIPLE suteikia daug vietos gėlėms, žolelėms ir mažiems krūmeliams, o dėl blizgaus paviršiaus yra puikus akcentas. Dėl savo pailgos formos, vazonas gali būti naudojamas idealiam žolelių sodui ant palangės arba vešliam sodui ant svetainės lentynos arba gali būti papuoštas žydinčiais augalais kaip neįprasta stalo puošmena.

  Atpalaiduojančiai augalų priežiūrai be kasdienio laistymo
  LECHUZA drėkinimo sistema pašalina augalų priežiūros įtampą. Augalus galima lengvai perdėti į GLOSSY modelio vazonus su auginimo vazonu, nereikia skirti daug laiko persodinimui. Į įdėklą iš apačios įkištas kaištis tolygiai perneša drėgmę į šaknis. Vandens lygio indikatorius gali būti naudojamas norint patikrinti, kada laikas papildyti rezervuarą. Augalų priežiūra gali būti tokia paprasta!

  Atkreipkite dėmesį, kad auginimo vazonas paprastai parduodams kartu su augalu ir nėra įtrauktas į LECHUZA vazono komplektaciją. Jei jūsų augalai nėra su auginimo vazonu, galite naudoti LECHUZA sodinimo padėklą (#19091), kad persodintumėte savo augalą, kaip esate įpratę su kitais LECHUZA vazonais. 

  • Matmenys ~ (P x I x A) 14 x 40 x 13,5 cm
  • Vandens rezervuaras 1 l
  • Augalo tūris Auginimo vazonas
  • Vazono įdėklo matmenys ~ Ø 10-12 cm
  • Maksimalus augalo aukštis 25 cm