Prekių katalogas

Vandens šildytuvas GORENJE Gorenje GBU 100C6 Vertikalus/ horizontalus

 • Kraunamos nuotraukos
 • Gorenje GBU 100C6 
  „ Gorenje“ vandens šildytuvo  pirkimas reiškia visišką nepriklausomybę nuo komunalinių paslaugų „kaprizų“. Jūsų vandens šildytuvas leis amžiams pamiršti karšto vandens išjungimo grafikus ir profilaktinę priežiūrą. Šiandien elektriniai šildytuvai , greičiausiai, yra būtini, o ne antriniai įtaisai. Bet kuriuo dienos ar nakties metu vandens šildytuvai leidžia plauti indus ar maudytis.

  Vandens šildytuvas Gorenje GBU100C6 yra patikimas, greito šildymo, turi patogų valdymą ir lakonišką dizainą. Vandens šildytuvas yra universalaus dizaino, todėl jį galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

  Didesnis nei rinkoje siūlomų analogų šilumos izoliacijos sluoksnis.
  Tai leidžia ilgiau išlaikyti šiltą vandenį 30% ilgiau , todėl sutaupoma daug energijos.

  Mechaniškai valdomas 100 litrų šildytuvas yra puikus pasirinkimas stabiliam karšto vandens tiekimui 4 asmenų šeimai. Vanduo šildomas 2000 W sausu kaitinimo elementu. Šio tipo šildymo elementai yra ekonomiškesni ir patvaresni, jie nesiliečia su vandeniu, o tai reiškia, kad ant jų susidaro mažiau kalkių, o tai sumažina magnio anodo apkrovą ir yra raktas į ilgalaikį veikimą. Šildymo temperatūra reguliuojama mechaniniu termostatu. Vandens šildymo laikas nuo 15 iki 75 ° C yra 235 minutės. Bimetalinis termometras aiškiai rodo vandens temperatūrą. Vidutinis izoliacijos storis yra 17 mm, o tai taip pat rodo minimalius šio katilo šilumos nuostolius.