Prekių katalogas

Vandens minkštiklis Calgon Gel 750 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 37BA022
  496
  709 Sutaupykite 213
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Vandens minkštiklis Calgon Gel 750 ml 

  Nepranokstama apsauga nuo kalkių nuosėdų dėl neutralizuojamojo poveikio, padedančio saugoti visas svarbiausias skalbyklės dalis. Papildomos nuo nešvarumų saugančios veikliosios medžiagos neleidžia kauptis nemalonų kvapą skleidžiančiam purvui ir skalbimo priemonių likučiams bei palaiko skalbyklės švarą.

  Tinkamas dozavimas: 1 dangtelis (50 ml) = VIDUTINIO KIETUMO IR KIETAS VANDUO 1 +2/3 dangtelio (83 ml) = LABAI KIETAS VANDUO Naudokite KIEKVIENO SKALBIMO metu. Įpilkite „Calgon“ kartu su įprastu skalbikliu į pagrindinio skalbimo stalčiuką. Naudokite minkštam vandeniui rekomenduojamą skalbiklio kiekį. Tinka naudoti su visų rūšių skalbiniais.

  Sudedamosios dalys:

  • Sudėtis: 5 - 15 % polikarboksilatai; ˂ 5 % Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kvapai. Išsami informacija apie sudėtį www.rbeuroinfo.com

  Laikymo salygos:

  • Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Nenuryti. Prarijus, kreiptis į gydytoją.

  SAUGO NUO KALKIŲ NUOSĖDŲ IR NEŠVARUMŲ* *Naudoti kiekvieno skalbimo metu.

  PAPILDOMA APSAUGA NUO NEŠVARUMŲ**LABIAUSIAI ** 20 % daugiau nuo nešvarumų saugančių medžiagų nei ankstesnės sudėties gelyje

  REKOMENDUOJAMA ŽINOMIAUSI SKALBYKLIŲ GAMINTOJAI. NENAUDOJANT „CALGON“, kalkių nuosėdos, nešvarumai ir skalbimo priemonių likučiai kaupiasi už būgno, filtre ir žarnose. Todėl skalbyklė gali ne tik sugesti, bet ir skleisti nemalonius kvapus, kurie neleidžia pasiekti aukščiausios skalbimo kokybės.