Prekių katalogas

Vandens maišytuvas Puri – nauja gamintojo Ravak serija

Vandens maišytuvas Puri – nauja gamintojo Ravak serija

Red Dot Design Award bei iF Design Award apdovanojimus laimėję vandens maišytuvai - jau prekyboje!

Vandens maišytuvas Puri – karšta naujiena iš Ravak, ir jau spėjusi laimėti iF Design Award apdovanojimą bei Red Dot Design Award apdovanojimą už novatoriškumą, unikalumą bei rafinuotumą.

Visą Puri seriją sudaro keturi vandens maišytuvų modeliai: du praustuvo, vienas dušo, bei sieninis vonios. Ravak juos ištobulino papildė funkcinėmis bei estetinėmis savybėmis. Ištobulintas ir valdymas – pritaikius naujų sprendimų, vonios vandens maišytuvo svirtis gali suktis tik į kairę arba dešinę, o reguliuojasi ne tik temperatūra (karščiau/šalčiau), bet ir vandens nukreipimas (vonia/dušas).

 

 

 

Praustuvo vandens maišytuvas Ravak Puri

 

Tai minimalistinio stiliaus ir suapvalintų formų vandens maišytyvas, kuris dera prie daugelio šiuolaikiškų praustuvų. Prailgintas vandens maišytuvas Ravak Puri yra 19 cm aukščio, todėl geriausiai derės prie didesnio savo plotu bei gilesnio praustuvo. Sukurtas pirmiausiai komfortiškesniam prausimuisi. Lankstus aeratorius užtikrina vandens nesitaškymą į šalis. Vandens maišytuvo 25 mm skersmens keraminės kasetės atlaikė 30 metų veikimo testus. 

Paaukštintas praustuvo vandens maišytuvas Ravak Puri

 

Tai minimalistinio stiliaus ir suapvalintų formų vandens maišytyvas, kuris dera prie praustuvų, montuojamų ant stalviršio. Lankstus aeratorius užtikrina vandens nesitaškymą į šalis. Prailgintas vandens maišytuvas Ravak Puri yra 32 cm aukščio. Vandens maišytuvo 25 mm skersmens keraminės kasetės atlaikė 30 metų veikimo testus.  

Vonios vandens maišytuvas Ravak Puri

 

Toks vandens maišytuvas yra šiuo metu vienintelis, turintis unikalų valdymo būdą, kuriį aprašome ir pavaizduojame žemiau šiame straipsnyje. Be abejo tai yra unikali naujiena rinkai – būk vienas iš pirmųjų jį turintis! 

 

Žemiau matomas paveikslėlis parodo, kuo unikalus yra Ravak išradimas. Jeigu vonios vandens maišytuvo valdymo rankenėlė per vidurį - vanduo nebėga. Rankenėlę sukant link kairės pusės įsijungia vandens padavimas į vonią nuo vėsesnio vandens link šiltesnio, o sukant rankenėlę link dešinės - vanduo paduodamas į dušą taip pat nuo vėsesnio vandens link šiltesnio.

 

Dušo sieninis vandens maišytuvas Ravak Puri

 

Puri serija apjungia tobulas dizaino linijas, ir šis vandens maišytuvas tik patvirtina tai, o apie praktiškumą ir funkcionalumą galima būtų parašyti atskirą knygą! Dėka termostatinio vandens maišytuvo kokybiškos kasetės yra tolygiai palaikoma vandens temperatūra

 

Vandens maišytuvas PURI dizaino požiūriu išsiskiria suapvalintomis, minimalistinėmis formomis. Toks pateikimas bus madingas dar daugelį metų, be to, kas ypač svarbu – puikiai derės su kita vonios įranga.

Jauskitės ramūs ilgus metus, visiems Ravak gamintojo vandens maišytuvams suteikiama net 5 metų garantija!