Prekių katalogas

Vandens jonizatorius aQuator Vivo

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: aQuator Vivo
  460 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Vandens jonizatorius aQuator Vivo 

  Su vandens jonizatoriumi pasigaminti šarminį vandenį lengva taip pat, kaip išsivirti kavos. Įmonė, gaminanti vandens jonizatorius jau daugiau nei 25 metus, sujungusi patirtį, pažangiausias technologijos ir medžiagas, išleido į rinką naują modelį „aQuator Vivo“.

  • Išmanus, kompaktiškas.
  • Lengvas ir patogus naudoti.
  • Dangtis atsiverčia, tad užima mažiau vietos ant stalviršio.
  • Gamina šarminį, rūgštinį bei sidabringą vandenį. 

  Vandens jonizatorius vienu metu pagamina jonizuotą šarminį ir jonizuotą rūgštinį vandenį, o, esant poreikiui, ir sidabringą vandenį. Pripildę prietaisą įprastu vandentiekio vandeniu ir įjungę į el. tinklą, jau po 5 min. atskirose talpose gausite 2,3 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,7 l jonizuoto rūgštinio vandens. Vandenį galima neštis tiesiai ant jūsų šeimos stalo!

  Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energingumo, lengviau išplaunami toksinai. Taip pat, labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali būti rimtų sveikatos problemų priežastimi.

  Jonizuotas rūgštinis vanduo pasižymi dezinfekcinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudoti išoriškai (odos problemoms spręsti) ar paviršių dezinfekcijai.

  Sidabringas vanduo ypatingas tuo, kad naikina ne tik bakterijas, bet ir grybelius bei virusus. Be to, bakterijos ir virusai negali prisitaikyti prie sidabringo vandens poveikio, todėl neįgyja atsparumo, kitaip nei lyginant su plačiai vartojamais antibiotikais. Taigi sidabro jonai veikia lyg antrinis imunitetas ir, saugodami organizmą, leidžia palaikyti gerą savijautą. 

  • Prietaiso talpa – 3 litrai.
  • Sertifikuotas ir patentuotas, 25 metų patirtis. Suteikiama 24 mėn. garantija.