Prekių katalogas

Vandens jonizatorius aQuator silver

 • Vandens jonizatorius aQuator silver

  Kodas: aQuator silver
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Vandens jonizatorius aQuator silver 

  Vandens jonizatoriuje vienu metu pagaminamas jonizuotas šarminis ir jonizuotas rūgštinis vanduo. Prietaiso papildoma funkcija – sidabringo vandens gaminimas. Prietaiso talpa – 3 litrai. Pripylę į prietaisą paprasto vandens, jau po 4 min. atskirose talpose gausite 2,3 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,7 l jonizuoto rūgštinio vandens. Pasibaigus jonizacijos procesui, tereikia nuimti viršutinį gaubtą su elektrodais ir vandenį galima neštis tiesiai ant jūsų šeimos stalo.

  • Prietaiso talpa 3 litrai.
  • Prietaisai sertifikuoti ir patentuoti.
  • Suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energingumo, lengviau išplaunami toksinai. Taip pat, labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali būti rimtų sveikatos problemų priežastimi.

  Jonizuotas rūgštinis vanduo pasižymi dezinfekcinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudoti išoriškai (odos problemoms spręsti) ar paviršių dezinfekcijai.

  Sidabringas vanduo ypatingas tuo, kad naikina ne tik bakterijas, bet ir grybelius bei virusus. Be to, bakterijos ir virusai negali prisitaikyti prie sidabringo vandens poveikio, todėl neįgyja atsparumo, kitaip nei lyginant su plačiai vartojamais antibiotikais. Taigi sidabro jonai veikia lyg antrinis imunitetas ir, saugodami organizmą, leidžia palaikyti gerą savijautą. 

  Norite sužinoti daugiau, kaip pagerinti sveikatą naudojantis vandeniu? Dvi puikios knygos atskleis visas paslaptis: