Prekių katalogas

Vandens jonizatorius aQuator mini silver

 • Vandens jonizatorius aQuator mini silver

  Kodas: aQuator mini silver
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Vandens jonizatorius aQuator mini silver – analogų Europoje neturintis prietaisas. Šiuo prietaisu paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto šarminio ir jonizuoto rūgštinio vandens. Prietaiso papildoma funkcija – sidabringo vandens gaminimas. Prietaisas valdomas gaubto viršuje esančiais keturiais laikmačio valdymo mygtukais. Tereikia pasirinkti pageidaujamą vandens jonizacijos laiką ir paspausti mygtuką START. Praėjus nustatytam laikui, prietaisas duoda garsinį signalą ir išsijungia. Vienu metu vandens jonizatoriumi aQuator mini silver pasigaminsite 1,1 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,4 l jonizuoto rūgštinio vandens. Norėdami pasigaminti 1,5 l sidabringo vandens, užtruksite tik kelias sekundes.

  Buitinis vandens jonizatorius aQuator mini silver kompaktiškas, saugus, ekonomiškas, patikimas. Tai ypač patogus prietaisas taupantiems laiką. Tereikia įpilti vandens ir nustatyti laiką. Jau po kelių minučių turėsite tikrą sveikatos šaltinį savo namuose.

  • Prietaiso talpa: 1,5 l.
  • Prietaisai sertifikuoti ir patentuoti.
  • Garantija 24 mėn.

  Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energingumo, lengviau išplaunami toksinai. Taip pat, labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali būti rimtų sveikatos problemų priežastimi.

  Jonizuotas rūgštinis vanduo pasižymi dezinfekcinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudoti išoriškai (odos problemoms spręsti) ar paviršių dezinfekcijai.

  Sidabringas vanduo ypatingas tuo, kad naikina ne tik bakterijas, bet ir grybelius bei virusus. Be to, bakterijos ir virusai negali prisitaikyti prie sidabringo vandens poveikio, todėl neįgyja atsparumo, kitaip nei lyginant su plačiai vartojamais antibiotikais. Taigi sidabro jonai veikia lyg antrinis imunitetas ir, saugodami organizmą, leidžia palaikyti gerą savijautą. 

  Norite sužinoti daugiau, kaip pagerinti sveikatą naudojantis vandeniu? Dvi puikios knygos atskleis visas paslaptis: