Prekių katalogas

Vandens jonizatorius aQuator classic

 • Vandens jonizatorius aQuator classic

  Kodas: aQuator classic
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Vandens jonizatorius aQuator classic 

  Vandens jonizatoriuje vienu metu pagaminamas jonizuotas šarminis ir jonizuotas rūgštinis vanduo. Prietaiso talpa – 3 litrai. Pripylę į prietaisą paprasto vandens, jau po 4 min. atskirose talpose gausite 2,3 l jonizuoto šarminio vandens ir 0,7 l jonizuoto rūgštinio vandens. Pasibaigus jonizacijos procesui, tereikia nuimti viršutinį gaubtą su elektrodais ir vandenį galima neštis tiesiai ant jūsų šeimos stalo.

  Prietaiso talpa suteikią galimybę taupyti laiką, dėl konstrukcijos ypatumų yra galimybė gaminti įvairių parametrų jonizuotą vandenį. Prietaiso eksploatacija nesudėtinga.

  • Prietaiso talpa 3 litrai.
  • Prietaisai sertifikuoti ir patentuoti.
  • Suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Jonizuotas šarminis vanduo išsiskiria savo takumu, jis daug lengviau nei įprastas vanduo prasiskverbia per membraną, todėl atitinkamai pernešama daugiau maisto medžiagų. Šarminis vanduo taip pat perneša daugiau deguonies, todėl suteikia energingumo, lengviau išplaunami toksinai. Taip pat, labai svarbios jonizuoto šarminio vandens stiprios antioksidacinės savybės, kurios neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali būti rimtų sveikatos problemų priežastimi.

  Jonizuotas rūgštinis vanduo pasižymi dezinfekcinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naudoti išoriškai (odos problemoms spręsti) ar paviršių dezinfekcijai. 

  Norite sužinoti daugiau, kaip pagerinti sveikatą naudojantis vandeniu? Dvi puikios knygos atskleis visas paslaptis: