Prekių katalogas

Valiklis Cillit Bang Naturally Powerful! Kitchen 750 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 37BF18842
  525
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Valiklis Cillit Bang Naturally Powerful! Kitchen 750 ml 

  Natūralios kilmės veikliosios medžiagos (natrio bikarbonatas ir aktyviosios paviršiaus medžiagos) puikiai šalina riebalus ir nešvarumus. Kvapiosios medžiagos su natūraliais eteriniais eukaliptų ir pušų spyglių aliejais skleidžia gaivų kvapą. Stabilizatoriai: vanduo veikia kaip tirpiklis, organiniai aminai reguliuoja pH, fenoksipropanolis veikia kaip organinis tirpiklis. 100 % VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ YRA NATŪRALIOS KILMĖS. PAŠALINA 100 % RIEBALŲ*.*remiantis riebalų šalinimo tyrimų duomenimis. Puikiai valo: kaitlentes ir virykles, darbastalius, marmurą, granitą, keramiką, šaldytuvus, nerūdijantį plieną, plyteles, kepsnines, buities prietaisus, gartraukius, šiukšliadėžes, stiklą.

  Sudėtis: < 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; konservantas kalio sorbatas, kvapai. Informacija apie sudėtį www.rbeuroinfo.com. Geriausias 2 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

  Naudojimas: 1. Pasukite purkštuką į padėtį „ON“. 2. Purkškite ant paviršiaus ir palikite 5 minutėms. 3. Nušluostykite ir nuskalaukite. Prieš naudojimą visada išbandykite mažiau matomoje vietoje (palikite ant paviršiaus ne trumpiau kaip 5 min.). Prieš išmesdami tuščią valiklio pakuotę, nuo jos nuimkite plėvelę.

  ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį /talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus.