Prekių katalogas

Vakuumatorius Breville Foodsaver VS1190X01

 • Vakuumatorius Breville Foodsaver VS1190X01

  Kodas: VS1190X01
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Vakuumatorius Breville Foodsaver VS1190X01 

  Su Breville „FoodSaver“ vakuumavimo aparatu mėgstamas maistas ne tik išlaikomas šviežias ilgiau, bet ir ženkliai sumažinamas išmetamo maisto kiekis. Tai idealus sprendimas visiems maisto laikymo atvejams: maisto likučiams, salotoms, vaisiams ir kitam greičiau gendančiam maistui:

  Vakuumuokite išsinešimui – į darbą, mokyklą, keliones, išvykas.

  Spintelėje – lengvesniam sausainių, užkandžių, sausų pusryčių pakavimui.

  Šaldiklyje – mėsos, šviežių daržovių, vaisių ir uogų laikymui.

  Šaldytuve – maisto porcijavimui, kasdienių produktų šviežumui, trumpesniam marinavimui.

  Modernus ir ekonomiškas

  Dėl itin kompaktiško dizaino Breville „FoodSaver“ prietaisą lengva sutalpinti net mažiausioje virtuvės erdvėje. Galimybė laikyti pastačius vertikaliai. Nesitepantis paviršius. Užrakinimo sistema ir hermetiškas uždarymas.

  Maistas išlieka šviežias net iki 5 kartų ilgiau

  Vakuumuojant maistą šiuo moderniu prietaisu pašalinamas visas oras, kuris yra pagrindinis maisto šviežumo išsaugojimo trukdis. Sumažinkite išmetamo maisto kiekį. Pasirūpinkite sveika ir maistinga mityba savo šeimai ištisus metus.

  Lengvas ir paprastas naudojimas

  Pilnai automatinis vakuumavimas su proceso eigos indikatoriais palengvina naudojimą. Naudojant vakuumą produktai išlaiko savo natūralią spalvą bei apsaugomi nuo neigiamo šalčio poveikio šaldiklyje.

  Vakuumavimo procesas

  Vakuumuojant maistą šiuo moderniu prietaisu pašalinamas visas oras, kuris yra pagrindinis maisto šviežumo išsaugojimo trukdis. Sumažinkite išmetamo maisto kiekį. Pasirūpinkite sveika ir maistinga mityba savo šeimai ištisus metus

  Lengvas ir paprastas naudojimas

  Rankinis prietaisas sukurtas taip, jog būtų ypač lengvai ir paprastai naudojamas. Jums visiškai pakaks šio rankinio prietaiso, kuriuo galėsite greitai vakuumuoti indeliuose ir maišeliuose. Naudojant vakuumą produktai išlaiko savo natūralią spalvą bei apsaugomi nuo neigiamo šalčio poveikio šaldiklyje

  Sutikite šaltąjį metų laiką pasirūpinę vitaminais

  Breville „FoodSaver“ suteikia galimybę ne tik išsaugoti šviežias bei maistingas daržoves ir vaisius žiemai, bet ir pasinaudoti akcijomis perkant didelius maisto kiekius ir juos vakuumuojant porcijomis šaldyti ilgalaikiam vartojimui.

  Priedai: prie Breville „FoodSaver“ pridedama: 5 vnt. 0,94 l talpos vakuumavimo maišelių ir 1 vnt. 20 cm x 3 m ritinys.