Prekių katalogas

Vakumatorius STATUS SOLID300

 • Vakumatorius STATUS SOLID300

  Kodas: 631100
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
  Status
 • Vakumatorius STATUS SOLID300 

  „Solid 300“ yra pusiau profesionali vakuuminio pakavimo mašina, skirta mažesniems gamintojams arba pradedantiesiems ir svečių, proginėms virtuvėms. Tai idealu, jei ieškote pažangaus vakuuminio sandariklio, bet neturite daug vietos.

  Automatinė vakuuminio pakavimo funkcija
  „Solid 300“ turi dvigubą stūmoklinį siurblį, kurio siurblio tūris yra 22 litrai per minutę. Naudodami automatinę sauso ir kieto maisto vakuuminio pakavimo funkciją, per kelias sekundes supakuosite vakuuminę pakuotę ir užsandarinsite maišelį.
  Automatinė funkcija (Auto) naudojama sausų mėsos gaminių, kietų sūrių, riešutų, džiovintų vaisių ir panašiai pakavimui vakuume iki -800 mbar.

  Rankinė impulsų funkcija
  Impulso funkcija (Pulsas) naudojama vakuuminiam drėgnų ir subtilių maisto produktų, pvz., minkštų sūrių, šviežios mėsos, sultingų vaisių, blanširuotų daržovių ir kepinių, pakavimui.
  Impulsinis vakuumas leidžia palaipsniui pridėti vakuumo į maišelį prieš aparatui pradedant siurbti skystį arba prieš susmulkinant maistą.

  Skysčių gaudyklė su jutikliu saugo mašiną nuo skysčio sugėrimo iš maisto. Jei skystis įsiurbė, sustabdykite mašiną, ištuštinkite skysčio gaudyklę, išdžiovinkite ir galėsite tęsti darbą.

  vacuum packing dry meat products with Solid 300

  Pusiau profesionalus vakuuminis pakavimo aparatas Solid 300 idealiai tinka reikliausiems namų ūkiams ir startuoliams, gaminantiems vytintos mėsos ir sūrio delikatesus, žuvies produktus ir panašiai.

  Vakuuminio sandarinimo konteineriai
  Vakuuminio pakavimo aparatas Solid 300 suderinamas su visais Status vakuuminiais priedais: vakuuminiais konteineriais, universaliais vakuuminiais dangteliais, vakuuminiais ąsočiais, gastrovakuuminiais indais ir GN vakuuminiais dangteliais.


  Vakuuminė funkcija "Container" automatiškai išsiurbia priedus iš anksto nustatytu vakuumu. Sriuboms, padažams ir pan. laikyti naudokite vakuuminius indus.

  Išplėstinė funkcija greitam marinavimui
  Lyginant su Status Professional Provac 360 modelį, Solid 300 turi specialią marinavimo funkciją. Penki siurbimo ciklai ir vakuuminio pakaitalo išleidimo per naktį marinavimas. Aromatai ir skoniai įsiskverbia giliai į mėsą ir žuvį, kad skonis būtų nepriekaištingas. „Marinator“ funkcija suderinama su „Provac Marinator“ rinkiniu.

  Patogūs vartotojui sprendimai greitam ir efektyviam darbo procesui
  Solid 300 turi integruotą folijos ritinėlio skyrių ir įmontuotą folijos pjovimo geležtę. Todėl maišus iš folijos ritinėlių gaminti lengva ir tikslu.
  Pradiniame rinkinyje yra „Status Stiki“ dvipusė lipni juosta, kad būtų lengviau įdėti maišelį į vakuuminį kanalą.

  Dvigubas siurblys su dideliu siurblio tūriu
  „Solid 300“ sukuria iki –800 mbar vakuuminį slėgį, kai dvigubas siurblys ir siurblio tūris yra 22 litrai per minutę. Jūsų brangūs maisto produktai bus saugiai užvakuumuoti ilgalaikiam saugojimui.

  Vakuuminis pakavimas didesniems mėsos gabalams
  „Solid 300“ turi platesnį vakuuminį kanalą ir sandarinimo strypą. Galite naudoti iki 300 mm pločio vakuuminius maišelius. Rekomenduojame „Status“ vakuuminius maišelius ir folijos ritinius, kurie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra 130 μm storio su bent 0,2 mm briaunuotu profiliu.  

  • Vakuumavimo pompa: dviguba
  • Vakuumas: -800 mbar
  • Vakuumavimo apimtis: 22 litrai per minutę
  • Variklis: 230 V AC
  • Vakuumavimo zonos ilgis: 30 cm
  • Įmontuotas folijos pjovimo peilis: Taip
  • Folijos ritinio skyrius: Taip
  • Išmatavimai (A x P x G) cm: 41,6 x 26,5 x 11,8 cm
  • Ašmenų zona: Taip