Prekių katalogas

Unitazų dizainas ir parametrai: kaip išsirinkti geriausią

Unitazų dizainas ir parametrai: kaip išsirinkti geriausią

Nors unitazu naudojamės ne tiek ir daug kartų per dieną, tualete, kaip ir vonioje, siekiame komforto kiekvieną kartą naudojantis šia patalpa. Tačiau senų modelių tualetai darosi vis nepatogesni.

Jie paprastai būna žemi, todėl ant jų sėdėti labai nepatogu aukštiems žmonėms arba sąnarių problemų turintiems asmenims.

Šiandienos standartas mažiausiai 45 cm aukščio unitazai. Tokio aukščio tualetai optimaliai pritaikyti patogiam naudojimui visiems žmonėms. Pastebėta, kad būtent iš Kinijos atgabenama santechnika yra labai neaukšta, pritaikyta šio regiono gyventojams. Tad nepirkti kiniškos santechnikos siūlome ne tik dėl potencialiai nekokybiškų dalių, bet ir diskomforto sėdint ant per žemo unitazo.

Kai rinksitės unitazą, įsitikinkite, kad jis neturi jokio gamybinio broko. Ypač apžiūrėkite keramikos glazūrą – bet koks įskilimas reiškia, jog čia ko lengvai kaupsis bakterijos, skleisiančios blogą kvapą. O dar geriau būtų pasiteirauti platintojo, ar unitazas padengtas specialia danga, padedančia išvengti nešvarumų ir palengvinančia tualeto valymą. Šios dangos dedamos jau daugumoje šiuolaikinių klozetų modelių.

Daug reiškia ir vandens nuleidimo mechanizmas. Patariame prieš perkant klozetą išsiaiškinti, iš ko pagamintos vandens bakelio detalės – iš plastiko ar metalo. Jei jos plastikinės, galime užtikrinti, kad ateityje teks tvarkyti sulūžusį vandens nuleidimo mechanizmą. Jei išvis nenorite „terliotis“ su vandens mechanizmais, siūlome rinktis pakabinamą tualetą.

Kalbant apie unitazo dizainą, kiekvienam siūlome išsirinkti pagal patogumą ir bendrą vonios kambario interjero stilių. Šiandien galima rasti ne tik ovalių ar apvalių unitazų, bet ir kvadratinių pakabinamų tualetų. Šie tiktų vonios kambariuose, kuriuose vyrauja griežtos linijos ir minimalizmas. Tačiau kitiems patogiausi tradiciniai ovalūs arba apvalūs unitazai, kurie taip pat gaminami pasitelkiant naujausius dizaino sprendimus.