Prekių katalogas

Unitazas su bidė funkcija Duravit ME by Starck Slim SensoWash

 • Unitazas su bidė funkcija Duravit ME by Starck Slim SensoWash

  Kodas: S01010532 S01060088/išpardavimas
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Unitazas su bidė funkcija Duravit ME by Starck Slim SensoWash iš ekspozicijos

  Jokia kita priemonė nevalo taip kruopščiai, higieniškai, natūraliai ir gaiviai kaip vanduo. Būtent todėl pastaruoju metu itin populiarėja unitazai su bidė funkcija. Vanduo veikia daug švelniau už tualetinį popierių ir suteikia gaivumo pojūtį. Unitazų su bidė funkcija naudotojai džiaugiasi natūralia švara ir gaiva. Todėl „Duravit“ kartu su ir Philippe Starck sukūrė unitazų seriją „SensoWash®“ – novatoriškus, kokybiškus unitazus su bidė funkcija, atitinkančius visus šiuolaikiniam vonios kambariui keliamus reikalavimus: higienišką švarą, didelį komfortą ir tvarų dizainą.  

  Prekė ekspozicinė, galite atvykti apžiūrėti salone P. Lukšio g. 32 (Domus galerija), Vilnius arba susisiekti aukse@muresta.lt 

  Kompektą sudaro pastatomas  wc puodas ME BY STARCK SensoWash ir dangtis SENSOWASH SLIM su bide funkcija 

  • horizontalus nutekėjimas 
  • unitazo matmenys 370 x 600 mm 
  • pristatomas prie sienos
  • UWL 1 klasė 

  Rearwash - malonus ir saugus plovimo režimas. Galima keisti ir išsaugoti vandens temperatūrą, vandens čiurkšlės intensyvumą ir vandens čiurkšlės purkštuko padėtį. Įjungus itin kruopštaus plovimo režimą „Comfortwash“, vandens čiurkšlės purkštukas juda pirmyn atgal – taip užtikrinamas didžiausias bidė funkcijos komfortas. Kaskart prieš naudojimą ir po jo vandens čiurkšlės purkštukas bei antgalis automatiškai nuplaunami.
  Ladywash - specialiai sukurtą moterims, plovimui naudojama švelni vandens čiurkšlė. Galima keisti ir išsaugoti vandens temperatūrą, vandens čiurkšlės intensyvumą ir vandens čiurkšlės purkštuko padėtį. Plovimo režimas „Comfortwash“ yra švelnus. Kaskart prieš naudojimą ir po jo vandens purkštukas bei antgalis automatiškai nuplaunami. 

  Naktinis apšvietimas - funkcija padeda saugiai orientuotis tamsoje ir nesutrikdo organizmo poilsio režimo.