Prekių katalogas

Unikaliausios praustuvų dizaino tendencijos

Unikaliausios praustuvų dizaino tendencijos

Kiekvienais metais vonios santechnikos dizaineriai pasiūlo savo klientams pačias inovatyviausias idėjas vonios kambariui.

Kiekvienais metais vonios santechnikos dizaineriai pasiūlo savo klientams pačias inovatyviausias idėjas vonios kambariui.

Tualetai jau gaminami su integruotomis bidė ir džiovinimo funkcijomis, dušo įrangos srity karaliauja potinkinių maišytuvų sistemos ir populiarėja lietaus dušo galvos. Na, o praustuvai metai iš metų persikūnija į vis kitą formą, vis modernesnę ir stilingesnę.

Jeigu norite persitvarkyti savo vonią ir norėtumėte išskirtinio dizaino praustuvo, kuris taptų ryškiu ir akį traukiančiu vonios akcentu, pristatysime šiuo metu populiarias idėjas vonios kriauklei.

Jeigu vonioje ryškiausia simetrija ir griežtų kampų linijos, verta pagalvoti apie stačiakampio formos praustuvą, kurio vertikalios briaunos susilieja su apačioje įmontuota spintele. Taip išeis tobulas stačiakampis arba kvadratas, dar labiau pabrėšiantis kambario akcentus.

Daug prabangos voniai suteiks marmuro rašto ar iš marmuro masyvo pagaminti praustuvai. Marmuro estetika idealiai tinka tiek griežtai kampuotoms, tiek apvalioms kriauklėms, o dar įspūdingiau atrodo praustuvas, įrengtas ištisame marmuro ar akmens luite, kuris kartu atliktų ir kosmetinio stalelio funkciją.

Visada išskirtinai atrodo netradicinių formų praustuvai, pavyzdžiui, penkiakampiai ar šešiakampiai, asimetriški ar kitų siluetų praustuvai. Lygiai tas pats galioja ir medžiagoms, iš kurių pagamintos kriauklės – iš akrilo, stiklo, vario, žalvario ar net ilgaamžės ir atsparios medienos pagaminti praustuvai atrado savo vietą gražiausiuose vonios kambariuose.