Prekių katalogas

Unikalaus dizaino vonios mėgstantiems išskirtinumą

Unikalaus dizaino vonios mėgstantiems išskirtinumą

Jeigu planuojate atsinaujinti savo vonios kambarį ir tam turite neribotą biudžetą, galite atsiduoti didžiausioms savo fantazijoms ir įsirengti svajonių vonią.

Jeigu planuojate atsinaujinti savo vonios kambarį ir tam turite neribotą biudžetą, galite atsiduoti didžiausioms savo fantazijoms ir įsirengti svajonių vonią.

Vonios įranga yra tokia prekių kategorija, kurioje galima atrasti tiek bene kiekvienam įperkamų vonių ar dušų kabinų, tiek itin prabangių iš geriausių medžiagų pagamintų vonių ir kitos santechnikos įrangos, kurią sau įsigyti leidžia ne kiekvienas.

Ketinės vonios klasika. Ketinės vonios pirmiausiai vertinamos dėl savo tvirtumo ir ilgiau išlaikomo šilto vandens. Šias vonias renkasi kiekvienas, kuris nori investuoti į vonią, kuri tarnautų ne mažiau nei du dešimtmečius. Kalbant apie šių vonių dizainą, verta išskirti vieną tendenciją – norint sukurti prabangos ir klasikos įspūdį, pastatomoms ketaus vonioms primontuojamos ornamentuotos ir elegantiškos kojelės, taip pat iš išorės nudažomas vonios dugnas, todėl tai labiausiai klasikinio ar retro stiliaus voniose tinkantis vonios variantas.

Lieto akmens minimalizmas. Lieto akmens arba dar vadinamos akmens masės vonios taip pat tiks klasikinio ir elegantiško skonio turėtojams. Šios vonios yra grakščių formų, dažniausiai baltos spalvos, nors pasitaiko ir tamsių atspalvių akmens vonių. Jei ketinės vonios yra lyg iš puošniojo baroko, tai akmens masės vonios įkūnytų minimalistinį modernizmą.

Lanksčių formų akrilinė vonia. Akrilinės vonios kartais kritikuojamos dėl jų neatsparumo smūgiams ir įbrėžimams, tačiau tai tikrai nėra problema išskirtinių formų gerbėjams. Būtent akrilas yra pati lanksčiausia medžiaga iš visų vonių gamybai pritaikomų medžiagų, todėl vonių kūrėjai tą išnaudoja ir siūlo ne tik platų pasirinkimą įprastų, pvz. kampinių ar sūkurinių vonių, bet ir asimetriškų, griežti kvadrato formos, ar senovinio ovalaus kubilo formos vonių.

Lietuvoje galbūt sunkiau randamos, tačiau užsienyje pamėgtos taip pat yra itin išskirtinės marmuro masyvo vonios lyg atkeliavusios iš senovės Romos, permatomos akrilo vonios, varinės, ar net medinės modernių formų vonios.