Prekių katalogas

Trintuvas Bosch MS8CM61V5 MaxoMixx

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MS8CM61V5
  128 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Trintuvas Bosch MS8CM61V5 MaxoMixx 

  Namuose gamintas maistas – skaniausias. Čia jums visada pasiruošę padėti praktiški, indaplovėje saugūs plauti priedai. Naudodami smulkintuvą beregint sukaposite žoleles, riešutus, mėsą ir svogūnus. O su plakimo šluotele greitai išplaksite kiaušinių baltymus, pagaminsite kreminius putėsius, lengvai išmaišysite ingredientus ar paruošite desertus. Norite išlaikyti maisto produktus šviežius ilgesnį laiką? Lengvai prijunkite vakuuminį siurblį prie trintuvo vienu spragtelėjimu ir ištraukite orą iš vakuuminių dėžučių bei užsegamų maišelių, kuriuose maistas gali būti laikomas ilgesnį laiką. Mėgaukitės šviežiais produktas – kiekvieną dieną!  Itin galingas variklis, kuris patenkins net reikliausius. Neįtikėtina 1000 vatų galia ir įvairūs naudingi priedai leidžia efektyviai sutrinti, susmulkinti ar supjaustyti ingredientus bei išmaišyti tešlą. Net sunkiausiai įveikiami ingredientai apdorojami greitai ir be jokio vargo. Tad jums lieka daugiau laiko mėgautis puikiais rezultatais. Nuo šiol bet kuriai užduočiai galėsite nustatyti reikiamą greitį. Nesvarbu, ką gaminate – padažą, sriubą ar majonezą, – tiesiog pasirinkite tinkamiausią greitį iš 12 greičio nuostatų atsižvelgdami į norimą išgauti konsistenciją. O prireikus visos galios sudėtingos struktūros komponentams apdoroti, tiesiog paspauskite „Turbo“ mygtuką. Reikia pasiruošti nedidelį kiekį ingredientų? Maišymo-matavimo indas puikia tinka ingredientams matuoti ir nedideliems kiekiams maišyti. Indas uždaromas dangteliu, todėl jame galėsite patogiai laikyti paruoštus mišinius, užpilus ar susmulkintus ingredientus bei dėti juos į šaldytuvą. 

  Savybės:

  • Neto svoris: 2.25 kg 
  • Galingumas: 1000 W 
  • Greičių skaičius: 12 
  • Vakuuminis siurblys, vakuuminė dėžutė su dangteliu (1,0 l), 3 užsegami vakuuminiai maišeliai (1,2 l ir 3,8 l) 
  • Patogus L dydžio smulkintuvas (500 ml naudingosios talpos): žolelėms, riešutams, svogūnams, mėsai, sūriui ir kitiems produktams greitai bei tiksliai smulkinti. Su dangteliu, kad būtų galima uždarytą maistą laikyti šaldytuve. 
  • Nerūdijančiojo plieno plaktuvas kiaušinių baltymams ir grietinėlei plakti, plynų bei pyragų tešlai maišyti
  • Skaidrus sugraduotas maišymo-matavimo indas su dangteliu: leidžia higieniškai laikyti šviežiai paruoštus ingredientus šaldytuve