Prekių katalogas

Trapas Aco EG150, horizontalus

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 97201-ispardavimas
  5900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Trapas Aco EG150, horizontalus

  • Žemo teleskopinio modelio
  • Nerūdijantis plienas
  • Horizontalus Ø 75 mm

  ACO EG sistemos trapai skirti higieniškos, greitai montuojamos, paprastos ir ekonomiškos kanalizacijos sistemos su sifonais techniniams projektams įgyvendinti prausyklose, drėgnuose vonios kambariuose, personalo persirengimo kambariuose, plaukimo baseinuose, viešbučiuose, butuose ir tualetuose.

  Šie gaminiai tinka naudoti visoms grindų dangoms: cemento ir plastiko klojiniams, keraminėms plytelėms bei elastingais viniliniais lakštais klotoms kietoms grindims.

  Pagaminti iš austenitinio 304 markės nerūdijančio plieno – standartinės šių gaminių medžiagos, todėl garantuojama puiki apsauga nuo korozijos. Kitos charakteringos ypatybės – tai kompaktiška konstrukcija, galimybė pasirinkti vertikalias ar horizontalias išleidimo angas, teleskopinis aukščio reguliavimas, galimybė trapą pasukti 360° kampu, kai ji norima išlyginti su plytelėmis, siena ar įrenginiu, ir DPM jungiamieji flanšai, skirti juodgrindėms apsaugoti. Sifonai, nepraleidžiantys dvokiančio oro iš kanalizacijos tinklo, montuojami kaip komplektuojami įtaisai (debitas 1,2 l/s).

  Prekių kiekis ribotas