Prekių katalogas

TOP 5 termostatinės dušo sistemos

 • top 5 termostatines duso sistemos
 • Kas yra termostatinė dušo sistema?

  Termostatinė dušo sistema yra vonios kambario įrenginio tipas, kuris leidžia jums labai tiksliai valdyti dušo vandens temperatūrą ir srovės greitį, išlaikant patogią ir saugią dušo patirtį. Šio tipo sistema padeda palaikyti komfortišką ir saugią dušo patirtį, reguliuodama vandens temperatūrą, net jei šilto ar šalto vandens tiekime yra svyravimų.


  Kaip veikia termostatinė dušo sistema. Privalumai ir funkcijos.

  1. Temperatūros valdymas: Sistemoje yra termostatinis vožtuvas, kuris sumaišo šiltą ir šaltą vandenį norint pasiekti norimą temperatūrą. Šis vožtuvas turi temperatūrai jautrų elementą, kuris reaguoja į vandens temperatūros pokyčius.
  2. Nustatyta temperatūra: Ant termostatinio vožtuvo paprastai galite nustatyti konkretų temperatūros lygį naudodami diskelį ar svirtį. Kai nustatyta, vožtuvas veikia siekdamas išlaikyti tą temperatūrą, nepriklausomai nuo šalto ir šilto vandens temperatūros svyravimų.
  3. Užkertamas kelias nuo nudegimų: Vienas pagrindinių termostatinės dušo sistemos pranašumų yra galimybė užkirsti kelią nudegimams. Pavyzdžiui, jei šalto vandens tiekimas staiga sumažėja arba nutrūksta, termostatinis vožtuvas greitai reaguoja, kad neleistų per karštam vandeniui pasiekti dušo galvutės.
  4. Nuolatinė srovė: Be temperatūros valdymo, sistema dažnai siūlo nuolatinės srovės valdymą. Tai reiškia, kad net jei kas nors kitas jūsų namuose pradeda naudoti vandenį (pvz., nuleisdami tualetą arba įjungdamas čiaupą), termostatinis vožtuvas prisitaiko išlaikyti nustatytą temperatūrą ir srovės greitį.
  5. Saugos funkcijos: Daugumoje termostatinių dušo sistemų yra saugos funkcijos, pvz., temperatūros ribos apribojimas. Ši funkcija leidžia nustatyti maksimalią temperatūrą, kad būtų išvengta atsitiktinio per karšto vandens nustatymo, ypač namuose, kuriuose yra vaikai ar vyresnio amžiaus asmenys.
  6. Priderinimas: Kai kurios termostatinės dušo sistemos turi kelias išvestis, leidžiančias individualiai valdyti skirtingus dušo galvutes, rankinius dušus ar kūno purkštukus. Tai gali suteikti labiau individualizuotą dušo patirtį.

   

  Termostatinė dušo sistema užtikrina komfortą, saugumą ir patogumą, užtikrindama, kad jūsų dušo vanduo išlaikytų nuolatinę ir saugią temperatūrą. Tai puikus pasirinkimas namams, kuriuose komfortas ir saugumas yra pagrindiniai prioritetai. Daugelis žmonių, kurie išbando termostatinę dušo sistemą - niekada negrįžta prie įprastų dušo sistemų.