Prekių katalogas

Termostatinis maišytuvas - kaip jis veikia?

Termostatinis maišytuvas - kaip jis veikia?

Termostatinis maišytuvas subalansuoja slėgio svyravimus vamzdžiuose ir užtikrina, kad vonioje tekantis vanduo būtų Jūsų nustatytos temperatūros. Kas bent kartą išbando termostatinį maišytuvą, niekada daugiau jo nebekeičia. 

Patogumas. Termostatinis maišytuvas turi galimybę palaikyti tam tikrą temperatūrą dušo metu, sumaišydamas karštą ir šaltą vandenį pagal jūsų pageidaujamą temperatūrą.  Jei yra slėgio ar vandens temperatūros svyravimų, vožtuvas nedelsdamas reaguoja ir keičia karšto ir šalto vandens mišinį, kad temperatūra būtų pastovi.  

Energijos ir vandens taupymas. Termostatiniai maišytuvai skirti greitai ir nuolat pasiekti norimą temperatūrą. Tokiu būdu išvengiama nereikalingų vandens atliekų, nes sumažėja reakcijos laikas ir galimi temperatūros pokyčiai dušo metu.

Saugumas. Jei šalto vandens tiekimas dėl kokių nors priežasčių nutrūks, atsiras funkcija, kuri įjungia dušą, užtikrinant, kad jūs ir jūsų šeima nerizikuosite nusiplikyti karštu vandeniu. Dėl Cool technologijos dušo termostato paviršius visada vėsus ir nepavojingas vaikams. Kai kuriuose temperatūros reguliavimo rankenose dar yra papildomo saugumo mygtukas, kuris užfiksuoja optimalią temperatūrą ir užtikrina, jog netyčia pasukus rankenėlę iš dušo nepliūptels karštas vanduo. Tokia funkcija ypač naudinga maudantis vaikams ar pagyvenusiems žmonėms.


 

Termostatiniai dušo ar vonios maišytuvai
Dušo zonai galima rinktis įvairius komplektavimo variantus su termostatiniu maišytuvu. Pats paprasčiausias yra atskiras maišytuvas, kuris puikiai tiks jei nereikalingas galvos dušas. Pageidaujant atskiros dušo galvos galimi du sprendimai. Vienas iš jų - virštinkinė dušo sistema showerpipe, kurioje integruotas tas pats termostatinis maišytuvas, o prie jo prijungtas stacionarus galvos dušas ir rankinė dušo galvutė. Termostatinis vonios maišytuvas subalansuoja slėgio svyravimus vamzdžiuose ir užtikrina, kad vonioje tekantis vanduo būtų Jūsų nustatytos temperatūros. Kas bent kartą išbando termostatinį vonios maišytuvą, niekada daugiau jo nebekeičia.

Potinkiniai termostatiniai maišytuvai
Jo pagrindiniai privalumai yra: sienoje paslėpta maišytuvo technika, begalė komplektavimo variantų, estetika ir pasirinkimo laisvė. Termostatinio maišytuvo technika slepiasi dėžutės korpuso viduje – temperatūros reguliatorius palaiko pastovią sumaišyto karšto ir šalto vandens temperatūrą, nepriklausomai nuo slėgio pokyčių vandens tiekimo sistemoje. Įrengiant paslėpto montavimo maišytuvus, išsaugomas plokštumas, palengvinamas darbas meistrams, gaunamas teigiamas poveikis galutiniam atlikto darbo rezultatui. Galima įrengti ant gipso kartono, akytojo betono ar kitos medžiagos sienų. Suderinama su visomis standartinėmis vamzdynų sistemomis (polipropilenas, varis, plastikas). Potinkinę dušo sistemą rekomenduojama patikėti profesionaliam montuotojui.