Prekių katalogas

Termostatinė dušo sistema Axor Montreux

 • Termostatinė dušo sistema Axor Montreux

  Kodas: 16572000/išpardavimas
  1723 
  246166 Sutaupykite 73866
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  1-2 d. d. (yra sandėlyje)
 • Termostatinė dušo sistema Axor Montreux 

  Axor Montreux. Įkvėpta prabagių didžiųjų Europos viešbučių vonios kambarių. Išorėje Belle Époque stiliaus. Viduje pažangiausias funkcionalumas. AXOR atliko išsamius XX amžiaus pradžios pramoninio dizaino tyrimus, siekdama sukurti AXOR Montreux. Įkvėpta prabangios didžiųjų Europos viešbučių įrangos, ši rafinuota kolekcija yra tokia pat autentiška savo detalėmis, įskaitant slystančius vamzdžius ir porcelianinius įdėklus, kaip ir šiuolaikiška gaminant. Puikiai tinkanti tradiciniams vonios kambariams, kolekcija taip pat gali suteikti rafinuoto kontrasto moderniose, minimalistinėse erdvėse.

  Belle Époque, era, kurioje gimė modernus pramoninis dizainas, ir šiandien žavi ir įkvepia tiek savo stiliumi, tiek gamybos metodais. AXOR Montreux iš naujo interpretuoja ankstyvuosius to laikmečio pramoninius maišytuvus su itin tiksliai ir neprilygstama darbo kokybe.

  AirPower. Produktai su šia dušo technologija sujungė vandenį su oru, kad palepintų jus gausesniais, lengvesniais ir švelnesniais vandens lašeliais ant odos.

  QuickClean. Ar yra kas nors, kam patinka valyti? Naudojant „QuickClean“, kalkių nuosėdos ir nešvarumai ant „hansgrohe“ maišytuvų ir dušų išnyksta akimirksniu. Tiesiog nuvalykite lanksčias silikonines galvutes.    

  Vokietijos prekės ženklas Axor atliko išsamius XX amžiaus pradžios pramoninio dizaino tyrimus, siekdama sukurti kolekciją Axor Montreux. Įkvėpta prabangios didžiųjų Europos viešbučių įrangos, atsirado ši kolekcija. Puikiai tinkanti tradiciniams vonios kambariams, taip pat gali suteikti rafinuoto kontrasto moderniose, minimalistinėse erdvėse. 

  • Dušo sistema susideda: viršutinio dušo, rankinio dušo, dušo termostato, dušo žarnos, dušo laikiklio.
  • Didžioji dušo galvutė: 240 mm
  • Rankinės dušo galvutės dydis: 100 mm 
  • Viršutinės ir rankinės dušo galvučių purškimo tipai : RainAir
  • Saugos užraktas 40°C  
  • Metalinės dušo žarnos ilgis: 1,60 m (be plastikinės dangos)