Prekių katalogas

TECE – funkcionalumas ir dizainas vonios santechnikos ir inžineriniuose sprendimuose

TECE – funkcionalumas ir dizainas vonios santechnikos ir inžineriniuose sprendimuose

Ne paslaptis, kad šiandien vonios kambario interjerui skiriama ne mažiau dėmesio, nei kitų erdvių interjero išpildymui.  

O tai turbūt geriausiai atspindi nuolatos besikeičiantys ir tobulėjantys vonios kambario įrangos sprendimai, kuriuos gamintojai kasmet pristato vykstančiose pasaulinėse parodose. Jose galima pamatyti pačias naujausias vonios kambario tendencijas ir pažangiausius technologinius bei inžinerinius sprendimus.  

Be abejonės, čia galima sutikti ir vieną inovatyviausių santechnikos gamintojų pasaulyje – TECE, kurio gaminius galima rasti ir mūsų parduotuvėje.  Tai pažangiausių technologijų kūrimu, itin aukšta produktų kokybe ir patikimumu garsėjanti vokiečių kompanija, kuri vartotojui užtikrina komfortą ir visišką pasitikėjimą produktu. Už inovatyvius sprendimus ir dizainą TECE jau yra pelnęs didžiausių Europoje rengiamų dizaino konkursų RED DOT, IF bei kitus prestižinius apdovanojimus. O žvelgiant į jų gaminius pasitinka laikui nepavaldūs dizainai bei patikimas ir ilgaamžis funkcionalumas.  

 

TECE asortimentas jūsų vonios kambario funkcionalumui 

Gamintojas TECE savo asortimente siūlo inovatyvias santechnikos bei inžinerines sistemas, o jų produktai apdrausti civilinės atsakomybės draudimu, kuris priklauso juos naudojantiems vartotojams. Tai dar kartą įrodo, kaip gamintojas pasitiki savo produktu ir koks svarbus jiems santykis su gaminius įsigyjančiais vartotojais. Tai neabejotinai nėra tik santykis, tai taip pat kuria ir NT pridėtinę vertę, kurių įrengime naudojami šio gamintojo produktai. 

TECE asortimente – nuo šiuolaikinių būstų neatsiejamos santechnikos detalės: surenkamieji sienelių moduliai, potinkinės sistemos pakabinamiems WC unitazams, bidė bei pisuarams. Vandentiekio ir grindinio šildymo sistemos, vamzdžiai, daugiau nei 250 rūšių vandens nuleidimo plokštelių, dušo trapai ir dušo latakai. Inžinerinių sprendimų ir dizaino variantų gama itin plati, todėl produktai lengvai pritaikomi visuose statybos ir renovacijos projektuose. 

Ne paslaptis, kad inovacijos suteikia išskirtinumą. Todėl modernios ir pažangios technologijos neretai praretina ir su jomis žengti nespėjančių specialistų gretas. Bet tai tik dar labiau užtikrina, kad kokybiški gaminiai taps tik dar geresniais, nes bus sumontuoti kokybiškai ir profesionaliai. Su šiomis tendencijomis susidraugavo ne viena kompanija ir specialistai. O išskirtinio dizaino detales savo darbe pritaikė daugybė interjero dizainerių. 

Novatoriški sprendimai – iš santykio su klientu ir žingeidumo  

Kartais iš tiesų sunku suprasti, kaip visos šios naujovės prisitaiko kasdienybėje. Ar kuriamos vonios detalės taikosi prie tobulėjančių santechninių ir inžinerinių sprendimų, ar prietaisų sprendimai – prie detalių? O visa paslaptis, kaip teigia gamintojas, slypi smalsume ir itin glaudžiame santykyje su klientais! Žvilgsnis per kliento prizmę skatina nuolatos kurti naujus produktus ir ieškoti pačių moderniausių sprendimo galimybių. Taip daugelis funkcinių detalių tapo bene pagrindiniu vonios kambario akcentu. 

Jeigu norėtume įvardinti vonios aksesuarus, TECE vandens nuleidimo plokštelė ar dušo latakas drąsiai galėtų jais vadintis! Vos tik pažvelgus supranti, kad TECE mygtukai – ne tik vandens nuleidimo funkcijai atlikti. Tai elegancija ir estetika alsuojančios detalės, kurios dar ir prašosi kruopščiai sumontuojamos. O tuomet TECE mygtukas iš tikrųjų gali tapti vienu pagrindinių interjero aksesuaru.  

TECE aksesuarai vonios interjere  

Šiandien naujausios gamintojo tendencijos ir aukščiausia mada perteikiama svarbiausiose detalėse per spalvas ir tobulas tekstūras. TECE mygtukai ir dušo latakai – tai vos 10 % visos sistemos sudaranti išorėje matoma dalis, kuri yra pats svarbiausias akcentas vonios interjere. Tai gali būti juodas, sodraus geltono ar raudono aukso chromas, atitinkantis kiekvieno pageidavimus ar derantis prie vonios kambario dangos. Blizgus arba matinis paviršius, kurio funkcionalumą dar labiau užtvirtina pirštų antspaudų nepaliekanti danga. Tai itin charakteringos, iki smulkmenų apgalvotos detalės, puikiausiai priderintos net prie garsios vonios aksesuarus kuriančio prekės ženklo AXOR produkcijos. Todėl abejingų nepalieka net ir ištaigingiausią interjerą kuriančių dizainerių bei jų klientų.  

Kurdamas vandens inžinerines sistemas bei išorinį dizainą, gamintojas nuolatos daug dėmesio skiria vartotojų ir rinkos poreikių pažinimui. O naujos idėjos yra vystomos drauge su architektais, konstruktoriais bei montuotojais, betarpiškai bendradarbiaujama ir su pačiais klientais. Todėl ir tai, kas yra sienoje, ir tai, kas yra sienos išorėje, be jokių nesklandumų harmoningai susiveda į vieną visumą.  

Kaip tinkamai sumontuoti išorines detales? 

Tiek naujausios, tiek ir kitos vandens nuleidimo plokštelės, tinka visiems potinkiniams šio gamintojo bakeliams, kurie, įskaitant ir potinkinį rėmą, sudaro vieną sistemą. Todėl be jokių sunkumų galima juos komplektuoti tarpusavyje, atsižvelgiant į individualius norus bei kitas vonios kambario detales.  

Tiesa, montuodami būtent šią vonios vandens sistemą, turėtume atsakingai pasirinkti ir šios srities specialistus. Tarpusavio supratimo ir susikalbėjimo tarp meistrų, atsakingų už skirtingas sritis, taip pat prireiks. Tam, kad galutinis vaizdas atitiktų tobulą rezultatą, tarp santechniko bei sienų apdailą atliekančio meistro inicijuokite glaudų betarpišką bendradarbiavimą. Jeigu reikalinga, pasitelkite profesionalias šios srtites specialistų konsultacijas. Padėkite meistrams suprasti, kad kiekviena detalė čia yra labai svarbi. 

Kaip žinia, vandens nuleidimo mygtukas yra tvirtinamas prie vandens bakelio. Pastarojo aukštis gali būti reguliuojamas, atsižvelgiant į tai, kurioje sienos vietoje norėsite matyti vandens nuleidimo plokštelę. Ir čia idealiausia išlaikyti simetriją tarp plytelių siūlių bei mygtuko, kitaip bet kokia asimetrija sukels erzinantį vizualinį triukšmą. Esame tikri, kad tokios klaidos tikrai nenorėtumėte matyti savo tobulo grožio vonioje!