Prekių katalogas

Tabletės indaplovėms FINISH Allin1 Ultimate Lemon, 50 vnt.

 • Tabletės indaplovėms FINISH Allin1 Ultimate Lemon, 50 vnt.

  Kodas: 5908252004836.
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Gamintojas
 • Tabletės indaplovėms FINISH Allin1 Ultimate Lemon, 50 vnt. 

  „Finish Powerball Ultimate All in 1“ – mūsų geriausias plovimas ir spindesys, kasdien ir kiekvieną kartą jau po pirmo plovimo. Pažangi cheminė sudėtis su technologija „ACTIVELIFT“ ir be pirminio nuskalavimo veiksmingai nuplauna įvairiausius maisto likučius, net ir priskretusias 24 val. senumo dėmes. Kapsulės saugo ir rūpinasi* stikliniais indais bei stalo įrankiais, puoselėja jų spindesį plovimas po plovimo. Mūsų geriausias ploviklis, kuriame cheminių medžiagų pagal svorį yra 15 % mažiau, lyginant su tabletėmis „Finish Powerball Power“.

  Be papildomo apvalkalo, padengtos biologiškai skaidžia ir 100 % vandenyje tirpia plėvele.
  NEBESKALAUKITE indų prieš plovimą – TAUPYKITE brangų vandenį! Leiskite indaplovei ir galingajam „Finish Powerball Ultimate All in 1“ pasirupinti jūsų nešvariais indais. MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS ATEIČIAI: prekių ženklas „Finish“ yra įsipareigojęs tausoti vandens išteklius, bet mes taip pat labai stengiamės mažinti savo gaminių ir pakuočių aplinkai daromą poveikį.

  *Sudėtyje yra tausojančių medžiagų, kurios padeda saugoti stiklinius indus nuo korozijos ir drumstumo. Šis produktas nesaugo nuo mechaninių pažeidimų ir neatnaujina anksčiau pažeistų indų. 

  • Svoris: 0,71 kg
  • Sudedamosios dalys: 15 – 30 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; 5 – 15 % deguonies pagrindo balinimo priemonės, polikarboksilatai, fosfonatai; fermentai (subtilizinas, amilazė); kvapai (Limonene). Informa
  • Naudojimo instrukcija: Imkite tik sausomis rankomis. Neperplėškite kapsulės. Neišpakuokite ir nepažeiskite kapsulės. Ji visiškai ištirpsta plovimo metu. Vienam plovimui į SAUSĄ dalytuvą įdėkite 1 kapsulę. Ned
  • Prekės ženklas: Finish
  • Kilmės šalis:: Lenkija