Prekių katalogas

Supamas krėslas CLICK

 • Supamas krėslas CLICK

  Kodas: 10804-7018
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 4-8 sav.)
  Gamintojas
 • Supamas krėslas CLICK 

  CLICK Supama kėdė – dauguma žmonių mėgsta sėdėti supamojoje kėdėje. Suaugusieji ir vaikai. Kūnas ilsėsis dinamiškais siūbavimo judesiais – ir jūs galite tik sutikti, kad ši supama kėdė prilygsta maloniam komfortui visais lygiais. Click supamas krėslas nepriekaištingos kokybės, pagamintas iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Atsparus įvairioms oro sąlygoms, todėl skirtas drąsiai naudoti lauke.

  • P 64 x G 99,5 x A 91,5 cm
  • Pilkas
  • Rėmas: milteliniu būdu dengtas pilkas metalas
  • Sėdynė: plastikinės lentos
  • Porankiai ir bėgiai: Bambuko

  Houe yra danų dizaino namai, įkurti 2007 m. Savo darbe dizaineriai sujungia patogumą ir dizainą. Brendas visada deda daug pastangų kurdamas produktą, siekdamas atitikti aukštus meistriškumo standartus. Houe gaminiai gaminami tik nusistovėjusiose gamyklose, su kuriomis jie glaudžiai bendradarbiauja keletą metų. Gaminiai nėra atsitiktinė masinė gamyba – kiekviena detalė, jungtis ar komponentas yra kruopščiai atrenkami arba sugalvoti patyrusių Houe komandos narių, kad būtų sukurtas unikalus gaminys. Houe vadovaujasi prieinama prabanga kaip filosofija, pasirenkant tinkamas medžiagas ir sprendimus. Jie remiasi didžiuoju skandinaviško dizaino ir meistriškumo paveldu, pasižyminčiu masiniu patrauklumu. Houe siūlo tiek lauko, tiek vidaus kolekciją, kuri visada atitinka aukštus dizaino, kainos ir kokybės standartus.

  Stalas suprojektuotas Henriko Pederseno. Henrik Pedersen 1990 m. baigė mados dizainerio studijas ir dabar vadovauja 365° Danijos dizaino studijai, įsikūrusiai Orhuse, kuri daugiausia dėmesio skiria gyvenimo būdu pagrįstam dizainui – nuo ​​baldų ir apšvietimo iki drabužių ir maisto pakavimo įmonių projektų. Jo baldų dizainas pasižymi elegancija, išskirtinėmis medžiagomis ir formaliu aiškumu. Henriko Pederseno dizainai siūlo šiltą minimalizmą. Jo dizaino kalba yra komforto, natūralių kreivių, švarių linijų ir sąžiningų medžiagų derinys – sąžiningumas yra viena iš jo mantrų. Visuomet sutelkdamas dėmesį į vartotoją, Henrikas aukoja savo polinkius ir visą savo energiją įdeda optimizuoti jausmus, tendencijas, meistriškumą ir funkcionalumą taip, kad dėmesys būtų sutelktas į vartotoją. Įsigiję Henriko Pederseno kūrinį galėsite išreikšti save be kompromisų.