Prekių katalogas

Stalo teniso stalas 19MM DONIC ROLLER 900 INDOOR

 • Stalo teniso stalas 19MM DONIC ROLLER 900 INDOOR

  Kodas: 825DO230289
  Gamintojas
 • APRAŠYMAS
  Teniso stalas DONIC Roller 900 - puikus pasirinkimas ieškantiems tvirto ir stabilaus teniso stalo savo namams. Stalas patogiai ir lengvai sulankstomas, todėl nenaudojamas neužims daug vietos. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Metalinis stalo rėmas ir aukštos kokybės paviršius užtikrina gerą kamuoliuko atšokimą ir stabilumą.

  19 mm plokštė su 50 mm metaliniu apvadu;
  Plieninis rėmas 30 mm;
  4 dvigubi manevringi ratukai (∅128 mm) transportavimui;
  Reguliuojamas stalo kojų aukštis;
  Dėklas raketėms ir kamuoliukams;
  Saugi stalo užrakinimo sistema;
  Svoris 77 kg;
  Atitinka Europos saugos standartus EN 14468
  Teniso stalas skirtas žaisti patalpoje, kurios temperatūra yra pastovi ir viduje yra sausas oras. Pastatai kurie nėra šildomi ir turi drėgmės – nėra tinkami vidaus stalo teniso stalams. Todėl rekomenduojama įsigyti lauko sąlygomis skirtą teniso stalą.

   

  DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

  Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

  Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

  TECHNINĖ INFORMACIJA
  Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
  Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
  Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
  Rėmo vamzdžiai (Ø) 50 mm, kvadrato formos
  Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
  Žaidimo stalas 19 mm
  Sulankstyto stalo matmenys 152,5 x 72 x 163 cm
  Ratukai 4 dvigubi guminiai ratukai, 2 iš jų manevruojantys