Prekių katalogas

Šlaitinis šiltnamis LEON 2x3

 • Šlaitinis šiltnamis LEON 2x3

  Kodas: 7212-7220
  52900
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Šlaitinis šiltnamis LEON 2x3 

  Tai vienintelis tokių matmenų, namuko formos šiltnamis, norintiems kompaktiško jaukaus statinio. Šis šiltnamis yra gaminamas Latvijoje iš cinkuoto plieno profilių, kurių matmenys yra 40×40 mm. 

  Dydis:
  Plotis 2 m.
  Aukštis 2,2 m.
  Sienos aukštis 1,5 m.
  Ilgis 3 m
  Rėmas: cinkuotas U profilis 40×40 mm, surenkamas iš atskirų elementų.
  Danga: 4 mm arba 6 mm, tvirtinama savisriegiais. 

   

  Konstrukcija
  Leon šiltnamio rėmas gaminamas iš cinkuoto 40×40 mm profilio. Šiltnamis turi duris su orlaide jų viršuje, durys abiejuose šiltnamio galuose . Danga tvirtinama savisriegiais varžtais. Konstrukcija surenkama iš atskirų elementų. Tvirtinimui į žemę komplektuojame 6 kojeles. Konstrukcija surenkama naudojant savisriegius varžtus, tai reiškia, kad šiltnamį surinkti bus paprasčiau ir greičiau nei šiltnamius, kuriuose naudojami paprasti varžtai su veržlėmis.

  Taip pat galite įsigyti šį šiltnamį kartu su cinkuoto profilio, 10 cm aukščio, pamatu, kuris turi masyvias kojas tvirtinimui į žemę. 

   

  Danga

  Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija. 

  Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos. 

   

  Montavimas

  Surinkimas nėra sudėtingas, šiltnamis gali būti pastatytas per gerą pusdienį. Pridedama surinkimo instrukcija.

  Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.