Prekių katalogas

Šlaitinis šiltnamis GASPADINĖ

 • Šlaitinis šiltnamis GASPADINĖ

  Kodas: 1403-1404
  68900
  Į krepšelį 
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Šlaitinis šiltnamis GASPADINĖ 

  Kokybiškas, pilnai sukomplektuotas šlaitinis šiltnamis Gaspadinė. Pagamintas Lietuvoje.

   

  Konstrukcija

  Gaspadinė šiltnamio rėmas gaminamas iš 60 mm pločio cinkuoto omega profilio. Šis šiltnamis turi pamatinį pagrindą, Danga šiam šiltnamiui jau iš anksto būna supjaustyta. Danga šiam šiltnamiui tvirtinama varžtais. Šiltnamis turi duris abiejuose šiltnamių galuose, kurios gali būti atidarytos iki pusės. Į komplektą įeina du stoglangiai abiejuose šiltnamio galuose (norint, kad jie būtų automatiniai, reikalingi du Thermovent atidarytuvai).

   

  Danga

  Šiltnamis komplektuojamas su 4 mm arba 6 mm kanaline polikarbonatine danga. Danga gaminama naudojant SABIC (Saudo Arabija) ir COVESTRO (Vokietija) žaliavas. Gamybai naudojama italų kompanijos „OMIPA spa“ įranga. Visas mūsų parduodamas polikarbonatas turi UV apsaugą. Dangai suteikiama 10 m gamintojo garantija. Neapsigaukite, dažnu atvėju, labai žemas kainas siūlantys pardavėjai, nutyli apie komplektuojamą dangą ir parduoda šiltnamius su nekokybiška danga, kurią 1-2 m bėgyje reikia keisti. Norint pakeisti į kokybišką dangą gali tekti sumokėti ir iki 50% šiltnamio kainos.

   

  Montavimas

  Šiltnamis surenkamas iš atskirų detalių, jos jungiamos varžtais. Danga atvyksta jau supjaustyta į reikiamas dalis, ji taip pat pritvirtinama varžtais. Šiltnamis statomas ant pamatinės dalies. Pridedamos išsamios surinkimo instrukcijos. Visus mūsų parduodamus šiltnamius, už papildomą mokestį, gali sumontuoti ir mūsų rekomenduojami meistrai, dėl surinkimo galite teirautis telefonu.

   

  Pristatymas

  Visus šiltnamius vežame savo transportu, todėl pristatymo laiką galima derinti. Prieš vežant šiltnamį visuomet susisiekiame dėl pristatymo laiko.