Prekių katalogas

Skystasis skalbiklis WOOLITE Pro-Care 3,6 l (60 skalbimų)

 • Skystasis skalbiklis WOOLITE Pro-Care 3,6 l (60 skalbimų)

  Kodas: 5900627090543
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
 • Skystasis skalbiklis WOOLITE Pro-Care 3,6 l (60 skalbimų) 

  Skystas skalbiklis „Woolite Pro-Care“ su keratinu, 3,6 L Suteikia ryškumo spalvoms. Glotnina pluoštą. Skystas skalbiklis „Woolite Pro-Care“ su keratinu. Jūsų mėgstami drabužiai atrodys lyg nauji! Butelio užtenka 60 skalbimų.

  Visada laikykitės drabužių gamintojų pateiktų skalbimo rekomendacijų, ypač nurodymų dėl skalbimo temperatūros. Naujus drabužius pirmąjį kartą skalbkite atskirai. Jei skalbiate mašina, skalbiklį pilkite į tam skirtą lovelį arba į dozavimo indelį.

  Po naudojimo nuplaukite rankas.

  • Svoris 3.85 kg

  Sudėtis:

  Sudėtis: 5 – 15 % anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; < 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, muilai, fermentai, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kvapai, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

  Įspėjimai/Alergenai:

  ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

  • Prekės ženklas: Woolite
  • Kilmės šalis: Lenkija