Prekių katalogas

Skystasis skalbiklis Woolite Mix Colors 3,6 l (60 skalbimų)

 • Skystasis skalbiklis Woolite Mix Colors 3,6 l (60 skalbimų)

  Kodas: 5900627090512
  Išsiuntimas
  2-3 d. d. (jeigu nėra sandėlyje 3-4 sav.)
  Informacija
  +370 5 2737088
 • Skystasis skalbiklis Woolite Mix Colors 3,6 l (60 skalbimų) 

  Skystas spalvotų drabužių skalbiklis „Woolite Mix Colors“ su keratinu, 3,6 L Skystas spalvotų drabužių skalbiklis „Woolite Mix Colors“ su keratinu. Spalvoti drabužiai atrodys lyg nauji! Butelio užtenka 60 skalbimų. Dozuoti dangteliu, kurio talpa 120 ml.

  Visada laikykitės drabužių gamintojų pateiktų skalbimo rekomendacijų, ypač nurodymų dėl skalbimo temperatūros. Naujus drabužius pirmąjį kartą skalbkite atskirai. Jei skalbiate mašina, skalbiklį pilkite į tam skirtą lovelį arba į dozavimo indelį.

  • Po naudojimo nuplaukite rankas. 
  • Svoris 3.85 kg

  Sudėtis:

  Sudėtis: 5 – 15 % anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; < 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, muilai, fermentai, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kvapai, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol.

  Naudojimo instrukcija;

  Tinka naudoti bet kokio kietumo vandenyje, 30 / 40 / 60 °C temperatūroje. Kai skalbiama skalbimo mašina, 2,5 – 3 kg nelabai švarių skalbinių įpilti 60 ml, vidutiniškai nešvarių – 90 ml, o labai nešvarių – 120 ml skalbiklio. Skalbiant 4 – 5 kg, papildomai įpilti 20 ml skalbiklio. Kai skalbiama rankomis, į 5 litrus vandens įpilti 40 ml skalbiklio.

  Įspėjimai/Alergenai:

  ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

  • Prekės ženklas: Woolite
  • Kilmės šalis: Lenkija