Prekių katalogas

Skirtingos vonios - skirtingiems lūkesčiams

Skirtingos vonios - skirtingiems lūkesčiams

Įrenginėjant vonios kambarį labai sudėtinga išsirinkti vonią. Kokia turi būti vonia, kad patenkintų mūsų lūkesčius?

Labai paplitusi nuomonė, kad iš vienos medžiagos pagamintos vonios vandens šilumą išlaiko ilgiau, o kitos - trumpiau. Iš tiesų tai tėra mitas: tiek akrilinės vonios, tiek plieninės, tiek akmens masės, tiek ketinės vonios šilumą sulaiko taip pat gerai. Taigi pirkėjai rinktis vonią turėtų pagal kitas jų savybes. Vienas iš tokių skirtumų yra kaina, kiti - patvarumas, galimybė nesunkiai atnaujinti vonią, lengvumas.

Akrilinės vonios pasižymi savo lengvumu, taigi jas nesunku transportuoti ir montuoti pačiam pirkėjui. Jų būna labai įdomaus šiuolaikinio dizaino arba klasikinės.

Plieninės vonios yra ilgai tarnaujančios, juose galima maudyti ir šunis, nes šių vonią paviršius yra labai atsparus ir nebus subraižytas. Taip pat jų kaina yra labai nedidelė.

Akmens masės vonios taip pat labai ilgaamžės, be to, lengvai atnaujinamos - jų paviršius gali būti šlifuojamas. Ketinės vonios yra praktiškas variantas norintiems tvirtos vonios mažesne kaina, nei akmens masės vonia. Tad pasirinkite geriausią variantą, atitinkantį svarbiausius jūsų lūkesčius komfortiškoms maudynėms ilgus metus.